שיקום מבנים

 
 

במבנים רבים, יש צורך לבצע שיקום מקיף ושיפוץ כללי

 
 

אם נראה לכם שיש רק שיטת איטום אחת אתם ממש לא בכיוון. עולם האיטום הוא אחד התחומים הכי עמוקים ומגוונים שיכולים להיות ולמעשה יש צורך בקבלת החלטה מעמיקה במיוחד לגבי כל איטום ואיטום בכל מקום שהוא. המקומות יכולים להשתנות בתנאים שלהם וכמובן גם בדרישה של הלקוח באופי השימוש כאשר גם גורמי תקציב יכולים להיכנס לתמונה. יועצי איטום שלנו באחים אילוז בע"מ כבר יידעו מה לעשות בכל סיטואציה שהיא.
 

מה כולל תהליך השיקום של המבנה, ועל מה חשוב להקפיד במהלכו?

 
  • מה כולל שיקום מבנה? שיקום מבנים הוא תהליך ממושך, שבו אנחנו נוגעים בכל מרכיב וחלק במבנה בכדי להבטיח שהוא מתאים בעמידותו ויציבותו לסטנדרטים הגבוהים ביותר המצופים ממנו. חלק מכך הוא עבודות שלד ובטון ביסודות המבנה, כאשר יש צורך בשיקום בסיסי של ממש. עוד חלק משיקום המבנה יכול להיות בנייה מחודשת של קירות, איטום מחודש של קירות ושל גג הבניין, וחיזוק הבניין ועמידותו בפני רעידות אדמה. כך, גם בניינים שמיועדים להריסה בעקבות מצב רעוע, יכולים לעבור שיקום מקצועי ולהתאים לתנאי המחייה הנחוצים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

  • על מה חשוב להקפיד בתהליך זה? תהליך של שיקום מבנים צריך להתבצע ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, על ידי אנשי מקצוע מיומנים המתמחים בכל היבט של העבודה הזאת. החל בעבודות שלד שצריכות להיות מתוכננות ומוצאות לפועל על ידי קבלנים מומחים, כולל אישורי תוכניות הנדסיים בתחילת התהליך, ועד עבודות איטום וצביעה שמתבצעות על ידי אנשי מקצוע מיומנים. כך, כל שלב ושלב בתהליך מוצא לפועל בצורה המקצועית ביותר, ואתם יכולים לנשום לרווחה בידיעה שהמבנה הוא אכן עמיד ויציב לאורך זמן רב לאחר סיום העבודה.
 

האחים אילוז מבטיחים שהבניין שלכם יהיה יציב ועמיד לאורך זמן רב

 
אם אתם רוצים לבצע שיקום מבנים, בין אם מדובר במבנים שקשורים למקום העבודה שלכם, מפעלים ישנים, ובין אם במבני מגורים שונים, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לשירות המקצועי של האחים אילוז. אנחנו מתמחים בשיקום, חיזוק ואיטום מבנים עבור כל צורך ובהתאמה לצרכים של כל לקוח – ופנייה אלינו היא הבטחה של יציבות ועמידות לאורך זמן.