phone number
 
התקשרו עכשיו
072-3225057
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
4
8 חוות דעת
 
האחים אילוז - איטום טכנולוגיות מתקדמות בע"מ
 
 
 
 
 
 

שיפוץ וחיזוק בניינים

מתי שידרגתם אותו לאחרונה או אפילו ניסיתם לתקן חלק מן התקלות?

תיקון יסודי צריך להתבצע מדי כמה שנים במטרה להבטיח איכות חיים טובה לדיירים, ואנו בחברת האחים אילוז עומדים לרשותכם כדי לעזור לכם לבצע שיפוץ בניינים איכותי מהחברה הטובה והוותיקה בארץ ובחו"ל.
לשירות ולמידע חייגו עכשיו 072-3225057

מדוע חשוב לבצע שיפוץ בניינים או חיזוק בתים?

 • למנוע סכנות שונות שנובעות מבלאי חומרים
 • לחדש את איטום הבית
 • לרענן את עיצוב הבית
 • להתאים את הבית לצרכים החדשים של הדיירים

 • השאלות שאנו יכולים לשאול בנושא זה נוגעות לחוזק המבנה וליכולת שלו להחזיק מעמד בעת סופות, רוחות ורעידות סיסמיות אפילו בעוצמה נמוכה ולאו דווקא מרעידות אדמה. האם המבנה מחובר לגג בצורה טובה?

  והאם חלילה במקרה אמת של רעידת אדמה יעמוד המבנה וישרוד את גל ההדף?

  כבעלים ואחראיים למבנה, בית פרטי או מוסד ציבורי, עלינו לחשוב היטב על כל הגורמים השליליים הפועלים כנגד המבנה וכנגד יציבותו בקרקע ומעליה. לכן כשאנו באים לבחון את חיזוקו של בניין ישן או מבנה רעוע, עלינו להבין את כל הגורמים שיש לחזק או לתקן מן היסוד.

  כמו כן ראוי לקבל חוות דעת באשר לחיזוק יסודות המבנה והאם יש לעבור עליהם בטכניקות שידרוג מודרניות ובעלות נמוכה יחסית.

  האם התהליך יעיל?

  בוודאי שכן הן בטווח קצר והן בטווח ארוך. טיפול יסודי במבנה ואף שיקומו המעשי, יכולים להועיל כביטחון כנגד מאורעות שאינן בשליטתנו ואפילו כנגד בלאי טבעי שעלול לגרום לנזק ברכוש.

  כמו כן ערך המבנה עולה אוטומאטית וכך גם ביטחון הדיירים במהנה וחידוש חוזים להשכרה נמצאים וודאי במגמת עלייה. בעל הנכס ובעל הבניין יוצא נשכר ביותר מתיקון ועמידות הבניין לאורך שנים כחלק מהשרות לדיירים.

  לגלריית עבודות מלאה >>

  חשיבותו של איטום

  איטום הבית הינו קריטי לאיכות החיים של דייריו, שכן בית אטום היטב מספק הגנה טובה מתנאי מזג האוויר וממפגעי רעש.

  בית שלא סובל מבעיות שונות ומבלאי בשנים, קל יותר לקרר ולחמם, ופעולות אלו דורשות שימוש בפחות אנרגיה, מה שמתורגם לחיסכון ישיר בחשבון החשמל.

  משפרים את רמת הבטיחות

  חומרי בניין נוטים "להתעייף", וישנם מרכיבים שעלולים לסכן את דיירי הבניין ואת עוברי האורח. כך למשל, אריחי חיפוי חיצוניים מתחילים ליפול על המדרכות, מה שעלול להיות מסוכן ביותר, ולכן דיירים נדרשים לעיתים לבצע תיקון מיידי בחיפויי הקיר החיצוניים של המבנה בו חיים.

  חיזוק חיצוני ע"י מומחים בתחום שמבצעים הערכה מוקדמת

  בניינים רבים בישראל לא עומדים בדרישת התקן לרעידת אדמה, ויש לחזק אותם כדי שבמקרה של אסון טבע לא יקרסו. ישנה אף תוכנית מיוחדת שנועדה להתאים את הבניין שלנו או המוסד לתקן החדש – תמ"א 38.

  שיפוץ בניינים כזה יכול להיות לא פחות ממציל חיים במקרה של רעידת אדמה.

  משפצים בכדי להעלות את ערך הנכס

  מעבר לשיפור התשתיות והמבנה, נהוג לשלב שיפוץ חיצוני של בניין עם שיפוצי פנים, שנועדו לחדש את המראה של הבית. עולם עיצוב הפנים מתחדש לעיתים קרובות, ולכן תמיד יש סיבה טובה לשנות את מראה הבית ולהתאים אותו למגמות העיצוב החדשות.

  שיפוץ בניינים הינו פעולה חשובה ביותר שאין לזלזל ולהקל בה ראש. יש לפנות לאנשי מקצוע מובילים, שיבצעו עבורכם עבודה איכותית שתענה לדרישות התקן ולציפיות שלכם.

  חברת האחים אילוז מעמידה לרשותכם ניסיון של שנים רבות, ומוסר עבודה גבוהה של עובדיה.

  אנו נגיש לכם הצעת מחיר יסודית שתכלול את מיטב השרות והעבודה שאנו מסוגלים לתת וכל זאת במחירים אטראקטיביים.