שיטות לאיטום גגות

 
את תיקון הגג משאירים למומחים - טלפון אחד ואנחנו בדרך אליכם! להזמנות חייגו - 072-3225057 מומחה איטום מקצועי באחריות
 
 
הגיע הזמן לחדש את איטום הגג?
מתלבטים באיזו שיטה כדאי לבחור?
להלן נדבר על כמה שיטות לאיטום גגות הפופולריות במיוחד בישראל.
 

חלק מהשיטות לאיטום גגות:

 
  • זיפות
  • יריעות ביטומניות
  • איטום בעזרת חומרים אקריליים

לקבלת מידע מפורט אודות כל שיטות האיטום חייגו 072-3225057
 

זיפות גגות

 
איטום בעזרת זפת חמה הינו אחת השיטות הבדוקות והיעילות ביותר לאיטום גגות, ובה משתמשים בצורה נרחבת עד היום. היתרון הגדול שלה הוא יעילותה ומחירה הנוח, אך יש צורך לחדש את שכבת הזפת מדי כמה שנים. בנוסף, יש לקחת בחשבון את הריח החריף של הזפת לפני שהיא מתייבשת באופן מלא. שיטת עבודה זו מתאימה במיוחד לאיטום של גגות שטוחים, והיא מיושמת בבתים משותפים, בבתים פרטיים ובמבני משרדים.
 

איטום ביריעות ביטומניות

 
שיטה זו מתבססת על יריעות ביטומניות שמולחמות אחת לשנייה ומונחות על הגג. גם שיטת איטום זו מתאימה במיוחד לטיפול בגגות שטוחים. יתרונה הגדול הוא בעמידות הגבוהה של היריעות בכל תנאי מזג האוויר, וכן האיטום עצמו מחזיק מעמד שנים רבות. האחריות על איטום ביריעות ביטומניות הינה ארוכה יותר מזו שניתנת על זיפות.

החיסרון של השיטה הזו נעוץ במחירה היקר יחסית, ובמיוחד בהשוואה למחיר הזיפות.
 

איטום בחומרים אקריליים

 
חומרים אקריליים מתאימים במיוחד לאיטום גגות בטון חשוף, אך חשוב ביותר שיהיו להם שיפועים טובים לניקוז המים. מים עומדים הורסים את החומרים האקריליים, ולכן פוגעים באפקטיביות האיטום.
היתרונות של החומרים הללו נעוצים במחיר הזול יחסית, בקלות הביצוע ובצבע הלבן, המאפשר לוותר על שלב הלבנת גגות שקיים בשיטות איטום אחרות. לעיתים, איטום בעזרת יריעות או זפת אינו אפשרי בגלל מתקנים שונים המוצבים על הגג, ואז נוח במיוחד להשתמש בחומרים האקריליים.שיטות איטום הגגות שעליהן דיברנו כאן מתאימות לגגות שטוחים, והן הינן בדוקות ויעילות. עם זאת, חשוב לבחור לא רק בשיטת האיטום הטובה ביותר אלא גם בחברה מובילה, בעלת ידע וניסיון באיטום גגות.
חברת האחים אילוז מעמידה לרשותכם ניסיון של שנים, ומציעה לכם שלל שיטות איטום יעילות ביישום מקצועי ואיכותי.