רטיבות בתקרה

 
 
אם הצבע שעל תקרת ביתכם מתקלף, הטיח מתנפח והגשם דולף – רוב הסיכויים שיש לכם רטיבות בתקרה. במקרה כזה, חשוב מאוד להזמין אנשי מקצוע מומחים בתחום, על מנת שהחורף המתקרב לא יצריך מכם להציב דליים בכל רחבי הבית ולהשתעבד לייבוש הרצפות והרהיטים.
 

האחים אילוז- המומחים לטיפול בבעיית רטיבות בתקרה
חייגו עכשיו- 02-6414440 ואנחנו כבר בדרך אליכם!
 

בעיית רטיבות בתקרה

 
 
 
אין ספק כי רטיבות בתקרה היא דבר לא נעים, שיכול לפגוע מאוד באיכות החיים. על מנת לטפל בבעיה בצורה נכונה, צוות האחים אילוז מביא בפניכם את המדריך המלא לפתרונה:
 

הגורמים לרטיבות בתקרה

 
 
  • ליקוי באיטום הגג – אם אתם מתגוררים בקומה האחרונה או בבית פרטי ואם אתם עובדים במבנה בן קומה אחת בלבד, יכול מאוד להיות שמקורה של הרטיבות בתקרה הוא בגג שמעליכם. ליקוי כזה יכול לגרום לחדירה של מים מהגג אל התקרה שלכם, להתעבותם ולהיווצרות נזקי הרטיבות שאתם רואים ומרגישים בעצמכם.

  • פיצוץ בצינור – אם אתם לא מתגוררים בקומה האחרונה או במבנה בן קומה אחת, סביר מאוד להניח שהגורם לבעיה הוא נזילה בצנרת המותקנת מתחת לריצוף של השכן שמעליכם.
 
 
 
רטיבות בתקרה
 
 
 
 

כיצד מטפלים ברטיבות בתקרה

 
הטיפול בבעיה תלוי במקורה.
  • כשמדובר בליקוי באיטום הגג – יש להזמין איש מקצוע המתמחה באיטום גגות, גגן וזאת על מנת שיבצע בדיקה מקיפה של הגג. אם יימצא ליקוי באיטום יש לדאוג שהוא יבצע איטום מחדש באמצעות חומרים מתאימים ואיכותיים שנושאים תו תקן.

  • כשמדובר בפיצוץ בצנרת של השכן שמעליכם – יש לבקש מהשכן להזמין איש מקצוע שיאתר את הנזילה ויתקן את הצנרת. רק כך תוכלו לעבור את החורף בשלום.
 

טיפול קוסמטי לרטיבות בתקרה

 
לאחר שאותר הגורם לרטיבות בתקרה שלכם, יש לטפל בנזקים שהיא הותירה אצלכם. ראשית, יש לקלף את הצבע האקרילי ולהסיר את כל החלקים הרופפים של התקרה. לאחר מכן יש ליישם חומר מיוחד המיועד לתיקון נזקים שכאלה ולעשות שימוש בחומר מיוחד לשיקום הבטון.

את הטיח יש לתקן באמצעות טיט המעורבב עם שליכט ועם מלט, לחכות לייבוש מוחלט ולשייף באמצעות נייר זכוכית. את כל אלה תוכלו לבצע בעצמכם, בתנאי שתקבלו את כל המידע לגבי החומרים הנדרשים.
 

האחים אילוז- טיפול ברטיבות בתקרה

 
האחים אילוז מתמחים בטיפול בבעיות רטיבות בתקרה, ומבצעים את כל הפעולות הנדרשות על מנת שתוכלו ליהנות מחורף יבש בתוך הבית. העבודות כוללות ביצוע של כל עבודות האיטום הנדרשות והשבת מראה התקרה לקדמותה, כך שבהזמנה אחת תוכלו לקבל את כל הפתרונות.
 

כל מה שאתם צריכים לעשות כדי ליהנות מחורף יבש הוא פשוט לחייג 6414440- 02 וצוות המומחים שלנו יגיע אליכם במהירות, ויבצע את העבודה במסירות ובאחריות!