קבלן איטום

 
 

כיצד בוחרים קבלן איטום אידאלי ?

 
קבלן איטום הוא איש מקצוע מוסמך ומורשה לביצוע עבודות אטימה, זיפות ובידוד במבנים ובכל מקום אחר. רצוי שהקבלן שאתם בוחרים יהיה בעל התעודות המתאימות לביצוע העבודות השונות (כגון אטימה של גג, זיפות ועוד);

רצוי שיהיה בעל רישיון קבלן מטעם רשם הקבלנים, תעודת אוטם מורשה ממכללה מוכרת או מטעם גוף ממשלתי, תעודת חבר בהתאחדות קבלני השיפוצים - וכל תעודה אחרת המעידה על היותו קבלן מקצועי ומוסמך בתחום ספציפי זה.
 

מהי העבודה העיקרית של קבלן האיטום?

 
קבלן לתיקון בעיות רטיבות מבצע עבודות שמטרתן למנוע רטיבות, נזילות, עובש ובעיות אחרות במבנים. הוא משתמש במגוון רחב של חומרי בידוד, כגון: זפת חמה, יריעות ביטומניות (שאותן ניתן להלחים למבנה), חומרים פולימריים ואלסטומריים, חומרי בט-קל, חומרים אקריליים וסיליקטיים ועוד.

תחת ידיו המקצועיות של המומחה, כל הכלים הללו באים לתת מענה יעיל ואיכותי למגוון רחב של בעיות במשטחים כגון נזילה ודליפה חמורה והצורך לבודדן, בכל סוגי המבנים הקיימים, כשהמטרה הסופית הינה לתת מענה נכון וראוי לאותו משטח דולף מבלי לפגוע במרקמים הקיימים ובנדבך הנ"ל כחלק מרובד בבניין המשופץ.
 

כמה מתחומי התמחותו העיקריים של קבלן איטום:

 
  • זיפות גג
  • בידוד תרמי ואקוסטי
  • אטימת מרתפים, מרפסות ובריכות
  • סגירת סדקים ותפרי התפשטות
  • בידוד של קירות
  • תיקון נזילות בחדרי אמבטיה
  • שימוש בבט-קל
 

קבלן איטום והמענה שהוא נותן בשטח

 
מתוקף תפקידו ומניסיונו, קבלן שכזה צריך לתת מענה לכל בעיית נזילה חמורה או פעוטה - הן בגגות מבנים ובמקומות פתוחים ועד מרתפים ומקלטים.

אטימה הרמטית של דליפת נוזלים יכולה להיות מבוצעת באמצעות מריחת חומרים מפרידים ומבודדים, וכן על ידי הזרקה או בריסוס של חומרים נוזליים ומוקצפים. כאשר חותמים על הסכם עם קבלן מקצועי, יש לוודא שהוא כולל את כל הדרוש להבטחת ביצוע העבודה ואיכותה: עבודה יעילה ומקצועית, שימוש בחומרים הקיימים האיכותיים ביותר, ביצוע עבודת בצורה בטיחותית, לפי התקנים בתחום ועוד.
 

מהו תפקידו של קבלן האחראי לתיקון גג דולף?

 
קבלני אטימה אינם מבצעים רק עבודות תיקון לאחר שהנזקים כבר נגרמו. תחומי התמחותם הרחבים מאפשרים להם לבצע עבודות מנע, וכן ללוות מראש את כל שלבי הבנייה כאשר מדובר במבנה חדש.

איטום נכון ויעיל של בניין מתחיל מהמסד - מהיסודות - ורק אחר כך, עם התקדמות הבנייה, יש לסתום דליפות של אותן הקומות ואת הדירות הנפרדות, ולבודד אותן בזו אחר זו. קבלן טוב הוא איש מקצוע העוסק בכל סוגי והבידוד, שכן עליו לתת מענה למספר רב של עבודות המבוצעות בעת בניית מבנה.

חוסר בידע שכזה יעכב את הבנייה, ויאלץ את הקבלן המבצע ואת המהנדסים לשכור קבלני איטום שונים לכל אחד משלבי הבנייה - דבר בלתי רצוי בעליל ובמופגן.

אנשי המקצוע של האחים אילוז מנוסים בשימוש בכל החומרים הנחוצים לקבלת עבודה יעילה עם אחריות. אנו יודעים לתת מענה מקצועי ויעיל לכל דרישה - מבעיות רטיבות, נזילות ועובש במבנים קיימים (פרטיים או משותפים), ועד התזת קצף פוליאוריתן וחומרי סתימה אחרים בכמויות רחבות-היקף, ובזמן קצר.

מחפשים קבלן איטום מומלץ? צרו קשר עם המומחים של האחים אילוז!

 
 
 
קבלן איטום