צביעת יריעות ביטומניות

 
היריעות הביטומניות כבר מזמן נכנסו לתודעת הציבור כאמצעי האיטום הכי טוב שיש לגגות הבטון ששומרים על כולנו אם כי אנשים רבים לא בקיאים בכמה פרטים שיכולים לשפר משמעותית את החוויה שלהם מאותה שיטת איטום יעילה. אנו באחים אילוז בע"מ נשמח להתקין את היריעות על הצד הכי טוב שיש וגם לצבוע אותן למראה אסתטי יותר. צביעת יריעות ביטומניות הופכת אותן להרבה יותר אסתטיות וזה הזמן שלכם לבחור במקצוענים לצורך המשימה!
 

היריעות שיתנו לכם שקט נפשי

 
יש הרבה דברים שאפשר לבצע כדי להעלות את איכות החיים אך בין כל הפעולות יש כמה דברים בסיסיים מאוד שיש סיכוי שאפילו לא תכירו. צביעת יריעות ביטומניות היא אחת מהפעולות שיכולות לשפר את נראות הגג ולהפוך אותו להרבה יותר שימושי ונעים לשהייה אנו באחים אילוז איטום בטכנולוגיות מתקדמות בע"מ נשמח להסביר לכם מדוע צביעת יריעות ביטומניות יכולה לשפר את איכות חייכם גם אם נדה לכם שהגג לא יהיה מהמקומות שבהם תרצו להשתמש לצרכים כלשהו, ותאמינו לנו שאנו יודעים על מה אנו מדברים.
 

למה משמשת צביעת יריעות ביטומניות?

 
קל מאוד לזהות את היריעות הביטומניות שמותקנות על גג מסוים הרי בסופו של דבר מדובר על שיטה הרבה יותר נעימה לעין ובולטת בצורתה. בניגוד לזיפות גגות שהופכת את הגג לשחור לחלוטין, וכמובן אחרי סיוד גגות שהגג עצמו מרוח בצבע לבן שקשה לפספס, היריעות הביטומניות הן יריעות שהולחמו כאשר נפרסו מגליל מה שנותן לגג מראה של פסים עבים ברוחב מטר אחד ונמשכים לכל אורכו. אמנם מדובר בשיטה יותר נעימה ופשוטה מאשר זיפות גגות אך עדיין יש צורך לעצב את הגג מחדש כדי שיהיה נעים לשימוש. צביעת היריעות מסדרת את העניין ודואגת שהוא יהיה איכותי יותר.
 

איך צובעים יריעות ביטומניות?

 
  • צביעת יריעות ביטומניות היא פעולה שמחייבת הבנה גם בדרך התהליך הנכון וגם בשימוש בחומרים הנכונים. צביעה לא נכונה עלולה לגרום נזק ליריעות או לכער את הגג בצורה קשה יותר ממה שהיה דבר שכל אחד מעוניין למנוע. זו הסיבה שצריך לפנות לחברה מקצועית שיודעת מה היא עושה ואין כמונו באחים אילוז להשלמת המשימה על הצד הכי טוב שיש.

  • הצביעה חייבת להיעשות בצבעים הנכונים שידחו את המים, חומרים אקריליים איכותיים שיהיו עמידים ביותר גם בגשמים הקשים ביותר. חומרים אלו חייבים לעמוד בכל התקנים ואם תבחרו בנו תקבלו את הטוב ביותר שיש!

  • אחרי שנים רבות של ניסיון בתחום אתם יכולים להיות בטוחים שהצוות המקצועי שלנו יידע איך צובעים נכון וכמובן יספק לכם עבודה מהירה ויסודית. כשאתם בוחרים אנו אתם יכולים להיות רגועים, כי חברת איטום כמונו שפועלת כבר עשרות שנים מעניקה שירות אישי ואדיב לכל לקוח ולקוח!