יריעות PVC

 
כולנו רוצים לאטום את הגג בדרך הכי טובה שיש ויש כמה שיטות מעניינות שכדאי שתכירו. אמנם כולם מכירים את שיטת האיטום ביריעות מהיריעות הביטומניות אך יש עוד יריעות שחשוב מאוד שתכירו, אלו הן יריעות PVC איכותיות שיכולות להתאים כמעט לכל גג. אנו באחים אילוז איטום טכנולוגיות מתקדמות בע"מ כאן כדי להסביר לכם מהן בדיוק היריעות, מה היתרונות שלהן וכמובן מדוע כדאי לכן לבחור בנו להתקנה הכי טובה ומקצועית שיש!
 

מהן יריעות PVC?

 
יריעות אלו מורכבות מהחומר המוכר PVC, זה שמשמשת את התעשיות השונות לייצור מוצרי פלסטיק חזקים ועמידים ואף למחסנים גדולים. PVC הוא תרכובת תרמו פלסטית יריעה שמבודדת היטב גם נגד גשם וההתקנה של היריעות נפוצה מאוד לא רק בגלל איכותה אלא גם בגלל עמידותה ופשטות ההתקנה. אנו באחים אילוז מספקים לכם את כל שיטות האיטום כולל התקנת יריעות PVC על שלל יתרונותיהן וכדאי לכם לשקול את האפשרות הזו וליהנות מאיטום איכותי לאורך זמן.
 

מה יתרונותיהן של יריעות PVC?

 
  • יריעות ה-PVC עמידות מאוד לטווח ארוך וזה אחד היתרונות החשובים ביותר שיש באופן כללי לכל שכבת איטום., בסופו של דבר כולנו רוצים גג אטום ובטוח אך גם כזה שלא נצטרך להתעסק איתו מספר שנים לאחר מכן וזה בדיוק מה שהיריעות יכולות לספק לכם.
  • ההתקנה של היריעות פשוטה מאוד ואינה מצריכה הלחמה או הדבקה. יש צורך לעגן היטב את היריעות וכך הן לא זזות גם ברוחות וגשמים חזקים וכולם יכולים לישון בשקט. חשוב מאוד לבחור בבעלי מקצוע מתאימים להתקנת היריעות וזו בדיוק הסיבה מדוע אנחנו באחים אילוז איטום בטכנולוגיות מתקדמות בע"מ כאן תמיד לשירותכם, כדי לספק לכם את העבודה הכי טובה שיש.
  • יריעות PVC אסתטיות יותר ואין צורך למרוח עליהן חומר הלבנה או לצבוע אותן בצבעים שונים כדי להנעים את ההרגשה. ניתן להשתמש בגג גם כאשר היריעות מותקנות ואיכות האיטום תישמר לחלוטין. אמנם פרמטר זה יכול להישמע כלא חשוב אך תתפלאו, הגג שלכם יכול להיות מקום נפלא אפילו להנחת פינת ישיבה או המשך בנייה קלה כמו למשל הצבת מחסן אם כבר בוחרים שיטת איטום חשוב לא לפסול את האפשרות הזו בשיטת איטום שאינה אסתטית.
  • היתרון האחרון אך אולי החשוב ביותר ביריעות אלו הוא המחיר. בניגוד לשיטות איטום אחרות מדובר במחירים משתלמים מאוד וכך למעשה ניתן גם לקבל איטום איכותי וגם ליהנות ממחירים נוחים שמתאימים לכל כיס אצלנו באחים אילוז בע"מ תקבלו בהתחייבות את המחירים הכי טובים שיש גם ליריעות עצמן וגם להתקנה והעבודה עצמה תתבצע במקצועיות הכי גבוהה ללא פשרות.