יריעות HDPE

 
אם אתם רוצים לקבל את האיטום הכי טוב שיש, אתם צריכים לבחור בהכי טובים שיש, והבחירה ממש מול עיניכם בזה הרגע! אנו אחים אילוז איטום בטכנולוגיות מתקדמות בע"מ מעניקים את השירות הכי טוב שיש למגוון רחב של לקוחות מרוצים ואם אתם רוצים להצטרך למעגל ההצלחה וליהנות מאיטום עמיד לאורך זמן, זה בדיוק הרגע שלכם להתקשר ולקבל ייעוץ מקצועי!
 

כל סוגי האיטום באותו המקום!

 
אנו באחים אילוז מתגאים בכך שאת כל סוגי האיטום אנו יכולים לספק לכם ברמה הכי מקצועית שיש. איטום מרתפים, איטום מאגרי מים, איטום חניונים תת קרקעיים, איטום גגות בטון, איטום גגות קלים, איטום גגות למוסדות ולעסקים ואיטום גגות מרוצפים ומרפסות, הרשימה הזו עוד חלקית והשירותים שלנו מגוונים וכוללים את כל האמצעים. איטום ביריעות ביטומניות, איטום על ידי זפת חמה, איטום בפוליאוריטן ואיטום ביריעות HDPE, הכול בהסמכה ועם רישיון וכמובן עם כל התקנים הכי עדכניים!
 

האיטום ששומר עליכם לאורך זמן

 
כשאנו אוטמים אתם נהנים ואת זה אנחנו יכולים להבטיח לכם עוד לפני שראינו מה מצב הגג שלכם או איזה מאגר מים עומד בדרכנו דרך לאיטום מושלם. צריך להבין שכשמציבים את הלקוח בראש סדר העדיפויות מבינים שעבודה מקצועית ואיכותית זה דבר מובן מאליו ולא צריך לדבר עליה, צריך לבצע אותה. אנו מקפידים תמיד לספר ללקוח כל מה שהוא צריך לדעת על השיטות היותר טובות והפחות טובות וכך להתחשב בתקציב שלו וברצונות שלו כשהכול גלוי ושקוף מולו. רק כך ניתן לקבל את ההחלטה כי טובה שיש בין אם מדובר על התקנת יריעות HDPE, זיפות גגות או כל שיטה אחרת.
 

מהן יריעות HDPE?

 
יריעות HDPE הן יריעות איכותיות מאוד שעשויות מפוליאתילן, חומר חזק מאוד שנמצא בשימושים נוספים בתעשייה כמו למשל ברפואה ובחקלאות. היריעה שומרת על התכונות האיכותיות שלה במניעת מעבר מים לאורך שנים רבות וההלחמה שלהם זו לזו שומרת על מבנה אחיד כמקשה אחת שמונע את מעבר המים גם בנקודות שעלולות להצטייר כנקודות תורפה. השימוש ביריעות HDPE חייב להיות שימוש מקצועי ומנוסה כדי למצות מהן את המקסימום.
 

למה היריעות משמעות?

 
יריעות HDPE מותקנות במקומות רבים על ידנו כבר שנים רבות וניתן למצוא אותם במגוון רחב של תעשיות. הן יעילות מאוד לתעשיות חקלאיות ולהקמת תשתיות, ניתן להשתמש בהן בעבודות בניין וכולה. השימושים שלהם איכותיים כיוון שהן חסינות לא רק למים אלא גם לכימיקלים קשים שחומרי איטום אחרים לא היו עומדים בהם, וניתן גם להגן על המבנה מפני אדים וגזים שעלולים להיות מזהמים ופוגעניים.