יריעות ביטומניות בהדבקה

 
איטום גגות היא לא משימה פשוטה והיא דורשת הרבה ידע ומומחיות. יריעות ביטומניות ידועות לכל אחד שבנה בית וגג הבטון החשוף שלו היה צריך להיאטם היטב, אך השאלה היא כיצד אוטמים גגות אחרים שאינם מבטון ומי יכול לבצע את המשימה. אנו באחים אילוז נשמח לצרף אתכם למעגל הלקוחות המרוצה שלנו כדי שגם הגג שלכם יהיה מוגן ואטום לחלוטין!
 

איטום מקצועי ושנים של ניסיון

 
כבר שנים שאנו האחים אילוז מבצעים עבודות איטום ללקוחות רבים מכל המגזרים וגם אתם יכולים להצטרף למעגל המאושר של הלקוחות שכבר זוכה חורף אחרי חורף לבית או עסק מוגנים שהגשם לא מטריד אותם ולו לרגע אחד. האיטום שלנו הוא האיטום הכי מקצועי שתוכלו לקבל והוא כולל את כל השיטות הכי חדישות שיש וכמובן איטום מקצועי ללא פשרות עם צוות מנצח שלא טועה אפילו לא בפרטים הכי קטנים ובאף שלב בתהליך. יריעות ביטומניות אמנם יכולות להתאים לרוב הגגות אך מה קורה כשלא ניתן להתקין אותן בגלל שלא מדובר בגג בטון? גם לזה יש לנו פתרון.
 

יריעות ביטומניות בהדבקה ונפתרו כל הבעיות

 
יריעות ביטומניות בהדבקה הן הפתרון הכי טוב לאיטום גג קל או כל גג אחר שלא ניתן לבצע את ההלחמה המוכרת והידועה של היריעות. יריעות ביטומניות אמנם מהוות את הפתרון הכי עמיד ואיכותי שיש אך ההלחמה שלהם לא יכולה להתבצע על גגות פח, גגות אלומיניום, גגות גבס, גגות אסבסט ועוד גגות קלים אחרים. במצבים כאלו אין להתייאש ולחשוש מהחורף כי היריעות הביטומניות בהדבקה נכנסות לתמונה. היריעות הללו עשויות מפוליאסטר איכותי יחד עם מסה ביטומנית וכך למעשה הן הופכים להיות אחת השיטות המובילות כיום לאיטום הגג.
 
 

איטום פשוט כשעושים אותו מקצוענים

 
אין ספק שההדבקה של יריעות ביטומניות בהדבקה נדמה פשוט ביותר ולמעשה כל אחד יכול לרכוש גליל ולבצע אותו לבד, אך בכל שלב שתיתקלו בבעיה ותצטרכו צוות מקצועי שיסייע לכם בפעולה אתם יכולים לסמוך עלינו. האחים אילוז תמיד יעמדו לשירותכם ואנו מספקים את כל סוגי האיטום לכל סוגי הגגות במחירים הכי משתלמים שיש, ועבודה מקצועית שכוללת מניעה של כל בעיה עתידית היא השגרה עבורנו. העבודות שלנו תמיד מגובות באחריות וכך אנו מספקים ללקוח את הביטחון שהוא צריך בבחירה הנכונה בעבורו.
 

איך מקבעים את היריעות המודבקות?

 
יריעות ביטומניות בהדבקה רק נראות לכם כאילו הן לא עמידות אך תתפלאו או לא, הן יחזיקו לכם מעמד לתקופה לא קצרה. כמובן שהן פחות עמידות לטווח הארוך כמו יריעות ביטומניות שמיועדות להלחמה אך הגג שלכם יהיה אטום באותה מידה, וכיום יש גם יריעות בעיצובים ובסגנונות מיוחדים שגם אותם תוכלו למצוא אצלנו!