יריעות איטום

 
יריעות איטום הן השיטה הכי טובה לאיטום הגג אך חשוב לבצע את העבודה בצורה נכונה. אלו יריעות קיימות ומה משפיע על הבחירה? זה הזמן לגלות!
 

האחים אילוז תמיד לשירותכם

 
איטום גגות הוא אחד מהדברים החשובים ביותר שיש לכל מבנה ולמעשה אי אפשר לפסוח עליו או לזלזל בו בשום אופן. מי שינסה לחסוך בטווח הקצר ימצא את עצמו בעלויות גבוהות בטווח הארוך ולכן אסור להתבלבל בבחירה ולבחור רק בחברה אמינה ומקצועית. אנ ובאחים אילוז איטום בטכנולוגיות מתקדמות בע"מ מספקים כבר שנים רבות את האיטום הכי טוב שיש ואתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום כדי להתרשם בעצמכם!
 

צוות איכותי הוא צוות שמבין

 
פעולת האיטום היא הפעולה הכי חשובה שיש ואם אתם מזלזלים בה אתם מבצעים טעות איומה. אנשים רבים חושבים שמדובר על עוד משימה שצריך לסמן עליה 'וי' אך ממש לא כך הדבר. בסופו של דבר כל אחד רוצה לשבת בסלון ביום גשום ולשתות שוקו או תה חם בלי חשש אך אל תיקחו את הגג שלכם כמובן מאליו, הוא לא יעמוד בגשמים אם לא תאטמו אותו. אנו מבינים את החשיבות הזו בעצמנו וכל אוטם שעובד אצלנו יודע שהוא צריך לתת מעצמו את הטוב ביותר. צוות איכותי הוא צוות שמבין את הסכנות שמהן הלקוח שלו יכול לסבול וזה מה שהופך אותנו לחברה הטובה ביותר!
 

איך אוטמים גג בצורה נכונה?

 
ניתן לאטום כל גג שרוצים ולמעשה אם הגג לא ייאטם כמוש צריך לא רק שהוא יכול להיות בבעיה חמורה, גם התכולה שלו עלולה להינזק. זה רלוונטי לגבי גג של מחסן, גג של עסק וכמובן גג של בית כאשר המשפחה שנמצאת בפנים רוצה להיות מוגנת מכל סכנה. כדי לאטום גג בצורה נכונה יש צורך להבין את פני השטח ולהבין מה תהיה השיטה הכי טובה מבין כל השיטות האפשריות, ולרוב יריעות איטום הן האמצעים הכי טובים שיש. יריעות איטום ניתן להתאים מכמה חומרים כאשר היריעות הביטומניות הן הנפוצות ביותר אך כמובן שיש גם יריעות פוליפלסט או פוליפז, יריעות PVC ועוד.
 

איך בוחרים יריעות איטום?

 
לא כל יריעה תתאים לכל גג וחשוב לזכור שההרכב של הגג עשוי להשתנות. לצד גגות בטון שמוכרים לכולנו ממבנים פרטיים, עסקים ומוסדות, יש גם גגות קלים שעשויים מעץ, מגבס, גגות אסבסט וכולה. לא ניתן להתאים יריעה ביטומנית כיוון שיש צורך להלחים אותה, וזו הסיבה שיריעות PVC או יריעות ביטומניות להדבקה נכנסו לתמונה כיריעות איטום לא פחות טובות. את היריעות האלו יש להתאים בצורה מקצועית כדי לחסל כל סיכוי שמים יחדרו אותן, ואנו באחים אילוז איטום בטכנולוגיות מתקדמות בע"מ תמיד נהיה כאן לשירותכם לאיטום הכי טוב שיש!
 

כל יריעות האיטום במקום אחד!

 
אנו באחים אילוז טכנולוגיות מתקדמות בע"מ דואגים שיהיה לכם טוב וזה מתבטא בכל הרבדים. איטום מקצועי ואיכותי שלא תראו כמותו באף חברה אחרת כאשר הכל גלוי ושקוף מולכם הלקוחות לכל אורך התהליך. כל סוגי האיטום לכל סוגי הגגות והקירות כולל שיטות מוכרות כמו זיפות גגות ואיטום ביריעות ביטומניות ועד איטום בסנפלינג ואיטום מאגרי מים. כשאתם בוחרים בנו אתם יודעים שאתם בידיים טובות, כי האיטום שלנו באחריות מלאה ועם הצוות הכי טוב שיש.