יועץ איטום

 
 
 
אם נראה לכם שיש רק שיטת איטום אחת אתם ממש לא בכיוון. עולם האיטום הוא אחד התחומים הכי עמוקים ומגוונים שיכולים להיות ולמעשה יש צורך בקבלת החלטה מעמיקה במיוחד לגבי כל איטום ואיטום בכל מקום שהוא. המקומות יכולים להשתנות בתנאים שלהם וכמובן גם בדרישה של הלקוח באופי השימוש כאשר גם גורמי תקציב יכולים להיכנס לתמונה. יועצי איטום שלנו באחים אילוז בע"מ כבר יידעו מה לעשות בכל סיטואציה שהיא.
 

לא להיות פזיזים באיטום

 
אי אפשר להיות פזיזים באיטום כי עלולה להתבצע טעות קריטית ביותר שתהיה חמורה לשנים הבאות. איטום לקוי עלול להשפיע לא רק על הכיס של הלקוח אלא גם על הבריאות שלו ומצב הבית. איטום לקוי עלול לגרום לזיהומים בריאותיים כמו למשל באיטום מאגרי מים וגם לפגיעה רבה יותר בכיס כמו למשל במקרה של רטיבות רבה בגג שכמובן לא תסתכם באיטום מחודש אלא בייבוש של שטח הגג ולאחר מכן הוצאת האיטום הישן דבר שיכול להגיע לעשרות אלפי שקלים. יועץ איטום יכול למנוע את כל הנזקים הללו וזה בדיוק מה שאנו מציעים לכם בכל זמן ובכל מתאר!
 

יועץ איטום למען איטום מוצלח יותר

 
  • יועץ האיטום הוא אחד האנשים החשובים שיגיעו אל ביתכם כי הוא למעשה זה שיבדוק את השטח. לא תמיד המציאות כל כך פשוטה ולמרות שרוב הלקוחות הפרטיים שאוטמים את גג הבית הם אלו שבונים בתים חדשים, לא כאן מסתכמת העבודה שלו. חשוב לזכור שיש הרבה מקרים יוצאי דופן כמו למשל איטום גג שלא בנוי בצורה אופקית לחלוטין, גג שבו יש הרבה מתקנים שמפריעים לאיטום נכון וכמובן איטום גג שבכלל לא עשוי מבטון. את כל אלו יועץ איטום ישקול היטב ויחליט על האפשרויות שעומדות בפני הלקוח.

  • יועץ איטום יכול גם להסביר לכל הלקוחות של החברה מה בדיוק אפשר לבצע כדי לחדש את האיטום שניזוק. אחרי שנים רבות יכול להיות שיהיו סדקים בחניונים תת קרקעיים, יכול להיות שהיריעות הביטומניות כבר יתחילו להתבלות ויכול להיות שהזפת תתחיל לגלות בעיות איטום בחלקים שונים שלה. יועץ איטום יידע כיצד ניתן לחדש את האיטום בצורה הכי טובה שיש וינסה להתחשב כמה שיותר בלקוח.

  • חשוב לזכור שגם פרמטר המחיר עומד אל נגד עיניו של היועץ. יש לשיטות איטום שונות מחירים שונים ולעתים המחירים יכולים להיות גבוהים מאוד לשיטה מסוימת ועל כן יהיה צורך לבחור בשיטה אחרת שיכולה להיות עמידה פחות אך זולה הרבה יותר. יועץ איטום מבא את כל השיקולים האלו בפני הלקוח וכך ניתן לתכנן את האיטום הכי טוב לכל מקרה.
 
 
 
יועץ טוב הוא יועץ מנוסה, בחר בנו ותהיה מרוצה!