כל הטיפים לאיטום נכון - מהמומחה לאיטום

 
עבודות איטום מבצעים בצורה מקצועית פעם אחת ולתמיד.
האחים אילוז, - מומחים באיטום גגות!
 
 

טיפים חשובים של מומחה איטום גגות

 
חומרי האיטום הישנים שעל גג ביתכם כבר איבדו את יעילותם, ומי הגשמים דולפים דרך התקרה?

בונים בית חדש ומתלבטים באילו חומרים כדאי כדאי להשתמש?

מעוניינים במבנה תקין ועמיד, שיגן עליכם מפני שלל הנזקים שעלולים להיגרם בהיעדר אטימה ראויה לגג הבית? עליכם להיעזר במומחה איטום מקצועני כדוגמת אחים אילוז.

חברת האחים אילוז בע"מ שמחה לספק לכם טיפים חשובים לתיקון דליפות באופן יעיל, במאמר שישרת אתכם נאמנה ולאורך זמן.

 
את תיקון הגג משאירים למומחים - טלפון אחד ואנחנו בדרך אליכם! להזמנות חייגו - 072-3225057 מומחה איטום מקצועי באחריות
 
1. מתי מתחילים בתיקון ואטימה הרמטיים?
 
 
כמו בכל דבר בחיים, גם תיקון גג מוצלח היא שאלה של עיתוי עונתי מדוייק. למועד שבו תבצעו את מלאכת סתימת החורים יש השפעה מכרעת על יעילותו.

חשוב לזכור שאיטום יעיל מתבצע אך ורק על גג יבש לחלוטין, שכן אם הגג יהיה לח, ולו במעט, לחומרים המיוחדים שאנו מורחים בטכניקות של מומחים בתחום, לא תהיה אחיזה טובה, והם לא יצליחו למלא את ייעודם בבוא החורף.

לכן, תיקונים מבצעים רק בחודשי הקיץ. לשם כך, חשוב להזמין קבלן מבעוד מועד, שכן הביקוש לתיקונים במשטחים חשופים גדל בתקופה זו של השנה, זוהי התקופה החמה בארץ וייבוש המים במשטחים עומדים מגיע למקסימום האפשרי.

לכן - הזמן עכשיו בדיקה ושירות כדי לדעת מה מצב הגג.
 
 
 
מומחה איטום גגות
 
 
 
 
2. כיצד בוחרים את שיטת האיטום?
 
 
כיום ישנם לא מעט חומרים ושיטות לתיקוני דליפה. החל מהזפת המסורתית, דרך חומרים משחתיים (אקריליים, ביטומנים, פוליאוריטנים, פולימריים ועוד), וכלה ביריעות נדבקות למיניהן (יריעות ביטומניות, יריעות PVC ו- EPDM).
אז איך יודעים במה לבחור?

בחירת שיטת העבודה היא נגזרת של 2 פונקציות עיקריות: סוג הגג שלכם (בטון, רעפים וכו') וחומרים ישנים שפג תוקפם מבחינת יכולת הבידוד, אולם הם כבר קיימים עליו וקשה יהיה להיפטר מהם בקלות וביעילות.יש להתאים את החומרים שנשתמש בהם לשני הפרמטרים הללו כדי להשיג בידוד הרמטי מפני הגשמים ומפני נזילת מים מאסיבית על פני השטח, תוך שהם ניתכים במהירות לא קטנה.

כך למשל, יריעות ביטומניות אידיאליות למשטחי בטון חדשים, או כאלו שיש עליהם חומרים מבודדים ישנים ובלויים ממשפחת הביטומניים.

לכן, אם על גג ביתכם נמרחו בעבר חומרי איטום אקריליים, לא כדאי להשתמש ביריעות ביטומניות, שכן מדובר במשפחות חומרים מנוגדות.

אך אם בעבר גג הבית שלכם זופת, תוכלו בהחלט להשתמש בהן, שכן גם הזפת שייכת למשפחת החומרים הביטומנים. מה שנקרא התאמת חומרים לסוג העבודה.

התאמה שכזו כרוכה בבדיקה יסודית ומקדימה ע"י מומחה איטום מיומן בתחום, אשר יודע ליצור דגימה בשטח ולקבוע במהירות במה המדובר.
 
 

3. איך בוחרים קבלן מתאים לתיקון נכון ויסודי?

 
 
גם כשמדובר בסגירה הרמטית של משטח דולף, תמיד כדאי להסתמך על המלצות של חברים וקרובים שכבר חוו את הנושא מקרוב ויודעים מה צריך לעשות כדי להגיע לתוצאות מספקות.

זכרו שכשמדובר בעבודה על גג, המבחן הסופי הוא לא בהכרח המחיר או השירות שקיבלו חברים, אלא אך ורק מבחן התוצאה - מבחן הנזילה ביום גשום: האם הגשם לא חדר דרך גג הבית ופגע ביושביו?

חשוב מאוד להסתמך רק על המלצות מאנשים שכבר עברו חורף אחד או שניים וחוו גשמים ניתכים של שיא העונה הגשומה, מאז בוצעו עבודות בביתם.

אם גם אתם מעוניינים לאטום את גג ביתכם וזקוקים למידע נוסף, פנו עוד היום לחברת האחים אילוז בע"מ, המומחים באיטום גגות בירושלים למעלה מ- 20 שנה.

צוות החברה ישמח לסייע לכם בבחירת שיטת העבודה האופטימלית עבורכם, ויענה עבורכם על כל שאלה - ובנוסף ישלח מומחה איטום בכדי לבצע את העבודה כהלכה.

עכשיו זה הזמן הנכון גם אם אתם רק רוצים מישהו מומחה להתייעץ איתו. התקשרו עכשיו העצה חינם וגם תחסוך לכם הרבה כסף ועוגמת נפש.

לגלריית תמנות >>