חומרי איטום גגות

 
 
מחפשים פתרון לגג דולף או לנזילה מהמרפסת או מהגג?
חברת אחים אילוז עובדת עם חומרי איטום מתקדמים, אשר יבטיחו לכם חורף יבש ונעים – באחריות.לקבלת מידע נוסף ולהזמנת עבודות חייגו 072-3225057 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
לשירות ולמידע חייגו עכשיו 072-3225057
 

חומרי איטום גגות שעושים את ההבדל

 
על מנת לבצע עבודת אטימה מושלמת, יש חשיבות מכרעת לשימוש בחומרי איטום שהם לא פחות ממצוינים וכמובן – להתאמת החומר לסוג העבודה.

יש היום בשוק הרבה מאוד חומרים, וכדי להבטיח לכם תוצאות טובות שיחזיקו מעמד לאורך זמן, חשוב לבחור אותם נכון.צוות האוטמים המוסמכים של אחים אילוז אמון על בחירת חומרי איטום מתקדמים ועל התאמתם המושלמת לצורכי העבודה.

התוצאה – אין דליפות, אין נזילות ואתם פשוט יכולים להישען לאחור וליהנות.חומרי איטום לגגותגגות מומלץ לאטום באמצעות יריעות ביטומניות איכותיות. כשזה לא מתאפשר, ניתן לבחור בחומרים איכותיים אחרים שיעשו עבודה לא פחות טובה.

יש חומרים ביטומנים ואקריליים, וחשוב לבחור מביניהם את החומר המתאים ביותר לסוג הגג, לשיפוע ולפרמטרים נוספים, על מנת להבטיח אטימה מוחלטת בפני חדירה של מים.
 

חומרים לאיטום מרפסות

 
איטום מרפסות או גגות מרוצפים מומלץ לבצע באמצעות חומרים פוליאוריטניים שקופים. חומרים אלה מאפשרים לבצע את פעולת האטימה ישירות על גבי המשטח, ללא צורך להסיר ולו אריח אחד. אין ספק שהפתרון יחזיק מעמד למשך זמן קצר יותר מפתרון יסודי שכולל הרמה של הריצוף ואיטום באמצעות יריעות, אולם הוא בהחלט מהווה פתרון מיטבי למצבי חירום המחייבים פעולה "כאן ועכשיו".
 

חומרי איטום קירות

 
קירות אפשר לאטום באמצעות חומרים שונים; יש חומרים פולימריים, חומרים על בסיס סילוקסן, סילרים על בסיס מים ועוד ועוד, וחשוב לבצע את הבחירה בהתאם לסוג הקיר ולתנאי השטח. צוות המומחים לשירותכםכאשר מדובר בתחום של חומרי איטום – יש לכם על מי לסמוך. צוות האוטמים המקצועיים והמנוסים שלנו יבחר את החומרים המתאימים ביותר לביצוע העבודה הדרושה לכם, כך שאתם תוכלו ליהנות לא רק מחורף יבש אחד, אלא מהרבה יותר.

להזמנת עבודה מאוטמים מקצועיים שמבינים עניין חייגו 072-3225057 ונשמח לבצע כל עבודת איטום בבניין.
 
 
איטום וזיפות גגות
 
 
 
חומרי איטום גגות