זיפות גגות מקצועי

 
 

  • בעיות רטיבות
  • נזילות מים מהגג
  • עובש
  • פטריות
  • ועוד

החורף מתקרב והנה שוב אנו צריכים שירותי זיפות גגות. אצל רובנו הגג דווקא לא דולף, אבל אחרי שנים של הזנחה אנו עלולים פתאום למצוא רטיבות שלא הייתה שם חצי שנה לפני כן.אז מה עושים? כדאי לפנות עוד בקיץ למומחי איטום של גג דולף, בכדי שיעשו עבודה מקצועית. אומנם ארצנו הקטנה לא התברכה בגשמים מרובים, אבל כשהם כן מחליטים לרדת - הם עלולים להציף אפילו את הסדק הכי קטן שיש אצלנו למעלה במבנה שלנו.

ירידת גשמים בעוצמה מירבית, מביאה להצפה כללית בכל מקום בו הניקוז אינו עומד בעומס.

למעשה, אם מזניחים את נושא אטימת הגג, הרטיבות תוביל בוודאות לעובש ולפטריות - ואלו עלולים אף לסכן את חיינו ולהוריד את איכות חיינו.

ילדים, וגם מבוגרים, עלולים לנשום לתוך ריאותיהם את הנבגים המתפשטים בגג, ולסבול מכל מיני תסמינים מציקים - מסתם נזלת ושיעול ועד אסתמה ומי יודע מה עוד. לכן צריך לדאוג לתקן ולשקם את הגג כשעדיין יבש בחוץ, משמע בעונת הקיץ שבו הגג יכול להתייבש כראוי.

באילו שיטות משתמשים היום בשוק >>
 

השיטות החדשות לפתרון זיפות גגות

 
יריעה ביטומנית המשמשת כמונעת טיפטופי ונעשית באופן מקצועי ויעיל, תחסוך לכם גם בעלויות החשמל והאנרגיה. זיפות גגות מגיע, בדרך כלל, עם איטום, והשניים לא רק מונעים רטיבות, נזילות ועובש - אלא גם מבודדים את הבית מקור ומחום קיצוניים. תיקון גג, המבוצע בצורה נכונה, יעילה ומקצועית, לא יצריך לחמם או למזג את הבית מעבר לדרוש - ותוכלו גם אתם לחסוך גם חשמל וגם כסף (גם וגם, כמאמר הפרסומת המפורסמת בנושא חשמל). תיקון שנעשה בידי מומחה יכול להחזיק מעמד שנים רבות ללא צורך בתיקון חוזר, ולמעשה הסטטיסטיקה של תיקון טוב עומדת על יותר מ -95% כתיקון שיכול לעמוד שנים בתנאי מזג האוויר הקשים ביותר ועדיין לשרוד.
 

זיפות ואיטום גגות לפני החורף בעזרת יריעות ביטומניות ובשיטות חדשניות

 
החומר העיקרי המשמש למריחה על משטחים דולפים הוא, כמובן, זפת - שנתנה שם לכל התהליך הזה. נכון הוא שניתן לזפת גגות באמצעות זפת חמה, אך קבלנים ושיפוצניקים רבים מעדיפים להשתמש בשיטות אחרות ובחומרים מתקדמים יותר.

כיום ניתן לשלב בין זיפות ובין יריעות ביטומניות - שילוב יעיל ביותר והנפוץ ביותר בתחום הזה. את היריעות הביטומניות מלחימים לגג, וגמישותן וחוזקן מונעות נזילה ודליפה של מים מבעד לגג ואל תוך הבית.

יריעות ביטומניות הן תחליף מעולה לאטימה המסורתית שהייתה נהוגה עד היום, (בעזרת זפת חמה שמורתחת בחבית מתכת), והן מחזיקות מעמד שנים רבות (יש האומרים אפילו עד 20 שנים שזוהי תקופת זמן ממושכת מאיטום בזפת).

לפני שמזפתים את הגג יש לוודא שהוא תקין ועומד בתנאים הדרושים לביצוע את המלאכה. זאת יש לעשות לפני שאתם מזמינים את המומחים , ובכדי שאנשי המקצוע יוכלו לבצע את התיקון בצורה הטובה והיעילה ביותר.
 

כדאי לוודא שהתנאים הבאים מתקיימים בגג שלכם:

 
  • חשוב שהגג יהיה נקי מלכלוך ומשאר פריטים שעלולים לנקב את הזפת.
  • גג נטול בליטות, חורים ושיפועים שיכולים לרכז מי גשמים.
  • על הניקוז להיות תקין והוא מפנה ביעילות את מי הגשמים.
  • ראוי שיהיה מסויד היטב כל כמה שנים

אם תקפידו על הכללים הפשוטים הללו, הם יבטיחו שכל אטימה של גג יבוצע כהלכה ובלי בעיות. סגירה הרמטית יעילה תלויה גם בכם וגם באנשי המקצוע שאתם מזמינים אליכם.

אם ברצונכם לקבל טיפים נוספים לשמירה על הגג, וכן לזיפות נכון - צרו קשר עם המומחים של האחים אילוז. נשמח לסייע בכל שאלה בנושאי זיפות גגות ותיקון המשטחים המטפטפים.
 

חייגו עכשיו 072-3225057 וקבלו שירות באחריות מלאה מגגן מקצוען שיודע את העבודה.

 
 
זיפות גגות
 
 
 
 
זיפות גגות מקצועי
 
 
 
זיפות גגות האחים אילוז