התקנת יריעות ביטומניות

 
כל אחד רוצה להיות מוגן בתקופת החורף ואף אחד לא רוצה לסבול מגג רטוב שגורם לו לאינספור בעיות, וזה בדיוק הזמן להבין איך אפשר לקבל את מבוקשכם. אנו באחים אילוז איטום בטכנולוגיות מתקדמות בע"מ כאן לשירותכם כדי להתאים את שיטת האיטום המוצלחת ביותר ולבצע את העבודה על הצד הכי מקצועי שיש!
 

האיטום שישמור עליכם לאורך החורף

 
יש אנשים שחושבים שעצם העובדה שהם בתוך הבית הם כבר מוגנים והם לא צריכים לנקוף אצבע כדי לדאוג לדבר נוסף. יכול להיות שחורף אחד יעבור בשלום ויכול להיות שגם השני והשלישי אך בסופו של דבר אתם תביטו מעלה ותבינו שמתפתחת לכם רטיבות עצומה מעל לראש, והבית כולו עלול להיות בסכנה. לא רק שהפגיעה האסתטית תהיה מכוערת ביותר, הפגיעה תהיה גם בחוזקו של הגג ויש סיכוי שיתחיל להתפתח לכם עובש מכוער שגם יגרום ללא מעט בעיות בריאותיות. זה בדיוק הזמן לקרוא לאחים אילוז ואנו כבר נדאג לסדר את העניינים כמו שרק אנחנו יודעים!
 

כיצד אפשר לאטום את הגג בצורה יעילה?

 
כשאנו מגיעים לביתו של לקוח אנו מספקים לו תחילה את כל המידע שהוא רוצה לקבל. ראשית אנו בוחנים את שטח הגג כדי להבין על מה מדובר ורק לאחר מכן אנו נכנסים לשיטות האפשריות וכמובן להצעות המחיר. השיטה הכי טובה לגגות פרטיים, גגות בטון שטוחים, היא התקנת יריעות ביטומניות. היריעות הביטומניות חזקות מאוד ועשויות מביטומן ומכאן שמם, והיתרון שלהם הוא לא רק באיטום האיכותי שלהן, אלא גם בעמידות האיתנה שלהם לאורך זמן. בניגוד לשיטות אחרות כמו זיפות גגות או איטום בפוליאוריטן, איטום ביריעות ביטומניות יכול להחזיק מעמד לחמש שנים ויותר.
 

כיצד מבצעים התקנת יריעות ביטומניות?

 
  • התקנת יריעות ביטומניות מחייבת להכין את שטח הגג כראוי. אנו באחים אילוז דואגים להכול ולא מתפספס שום פרט חשוב גם אם הוא הקטן ביותר. הגג חייב להיות נקי לחלוטין וזה אומר לא רק טאטוא יסודי אלא שטיפה יסודית שלו כיוון שאם יהיה לכלוך הוא יילכד מתחת ליריעות ועלול לפגוע באיכות האיטום. יש לייבש אץ הגג היטב כיוון שגם הרטיבות עלולה להיכלא מתחתיו ולעשות בעיות המשך.
  • אחרי שהגג נוקה ויובש יש צורך להתחיל באיטום בסדר הנכון. אצלנו באחים אילוז בע"מ הכול נעשה על הצד הכי מקצועי שיש והאיטום מתכונן כהלכה מההתחלה ועד הסוף שלב אחרי שלב וגם אתם הלקוחות חשופים לכל התהליך. האיטום מתבצע על ידי הנחת הגליל של היריעות בפינה אחת של הגג ולאחר מכן מתחילים בהלחמה עם המבער, כמובן על ידי אוטם מקצועי מטעמנו.