הלחמת יריעות PVC

 
יריעת PVC כבר מזמן הפכו לשיטת איטום מוצלחת ביותר ואחת מהנפוצות ביותר במבנים שונים אך חשוב להכיר אותן מקרוב. ניתן להלחים את היריעות וניתן גם להדביק או לתפור אותן וזה בדיוק הזמן שלכם לבחור בחברה מקצועית שתדע מה יהיה הכי טוב עבורכם. אני ובאחים אילוז איטום בטכנולוגיות מתקדמות בע"מ כאן תמיד לשירותכם כדי לספק לכם בדיוק מה שאתם צריכים!
 

היריעות שישמרו על גג ביתכם

 
הלחמת יריעות PVC היא פעולה שנהיית יותר ויותר נפוצה בגלל היתרונות המדהימים של היריעות. מדובר שיטה טובה שנשארת גם אסתטית כשהיא מיושמת על הגג וכמו כן המחירים נוחים מאוד לכל כיס מה שמושך אנשים רבים להעדיף אותה ולא שיטות אחרות, אפילו מוצלחות ועמידות כמו היריעות הביטומניות. היריעות מתאימות לשימוש גם בגגות בטו וגם בגגות קלים ומדובר בשיטה עמידה ביותר לאורך שנים כך שאחרי ההתקנה מחכות לכם שנים רבות של שקט נפשי מכל מה שקשור למלאכת האיטום. אנו באחים אילוז בע"מ נשמח לעמוד לשירותכם להתקנת והלחמת יריעות PVC בכל מועד!
 

צוות איכותי הוא צוות שמבין

 
פעולת האיטום היא הפעולה הכי חשובה שיש ואם אתם מזלזלים בה אתם מבצעים טעות איומה. אנשים רבים חושבים שמדובר על עוד משימה שצריך לסמן עליה 'וי' אך ממש לא כך הדבר. בסופו של דבר כל אחד רוצה לשבת בסלון ביום גשום ולשתות שוקו או תה חם בלי חשש אך אל תיקחו את הגג שלכם כמובן מאליו, הוא לא יעמוד בגשמים אם לא תאטמו אותו. אנו מבינים את החשיבות הזו בעצמנו וכל אוטם שעובד אצלנו יודע שהוא צריך לתת מעצמו את הטוב ביותר. צוות איכותי הוא צוות שמבין את הסכנות שמהן הלקוח שלו יכול לסבול וזה מה שהופך אותנו לחברה הטובה ביותר!
 

מתי צריך לבצע הלחמה ומה היתרונות שבה?

 
  • אין ספק שאחד היתרונות הגדולים של יריעות PVC הוא כמובן אי הצורך בהלחמה. ניתן ליישם את היריעות כשיטת איטום מוצלחת ביותר גם כשמניחים אותם על הגג ומקבעים אותם בצורה הנכונה ולא משתמשים במבער אם כי להלחמה יש מספר יתרונות. ראשית, האיטום יהיה יציב יותר. בגלל שלא תופרים את היריעות או מחברים אותן זו לזו אלא ממש מלחימים, תערובת ה-PVC נקשרת בצורה חזקה יותר זו לזו וגם אל שטח הגג.
  • יריעות ה-PVC שמולחמות יפתחו הרבה פחות קרעים. הקרעים יכולים להופיע בגלל נזקי הזמן ובסופו של דבר יפגעו באיטום כולו. מספיק שיהיה קרע אחת קטן במרכז היריעה ומים עלולים להיכנס ולהגיע אל שטח הגג מה שכמובן יכול ליצור רטיבות די גדולה כשהשלולית שנוצרת מתרחבת עוד ועוד עם כל גשם שמגיע. ההלחמה מונעת מתאי ה-PVC להיקרע.
  • הלחמת יריעות PVC כמעט ולא נראית לעין בכלל מה שנותן לכם את האפשרות לגג עוד יותר אסתטי ממה שהוא היה רק עם הנחת היריעות. היריעות ידועות ביתרון המשמעותי הזה וההלחמה יכולה לייצר מראה של יריעה אחת גדול ולא מספר יריעות מה שיכול לשמש אתכם כשתרצו להקים פינת ישיבה בגג או כל שימוש אחר, למראה יותר חינני.
  • ההלחמה מתבצעת לפי דרישה וחשוב לשמוע את עצת המומחים בעניים. לעתים לא ניתן להלחים כיוון שמדובר בגג קל אך לעתים זה דבר נדרש כדי לשמור על איטום איכותי לאורך שנים.