הכנה לאיטום גגות רעפים

 
גגות רעפים הם סממן איכותי עבור בתים פרטיים, ובצדק, ויש להם יתרונות רבים.

גג הרעפים הוא סוג של סמל סטטוס, וכאשר אנחנו חושבים על בתים פרטיים ציוריים ונעימים, בארץ ובעולם, גג הרעפים המשולש הוא הגג שאותו אנחנו תופסים כטבעי והאיכותי ביותר עבור סגנון זה של בנייה. ובצדק, משום שלגג הרעפים יש יתרונות מהותיים ורבים על פני גגות שטוחים ומרוצפים. בתור התחלה, מדובר באלמנט אסתטי איכותי במיוחד, שמהווה סממן ויזואלי איכותי בסגנונות בנייה רבים – בין אם באירופה, בצפון אמריקה, או בישראל הקטנה ורבת הסגנונות. מעבר לאיכותו האסתטית של גג הרעפים, יש לו כמובן גם איכות פרקטית – מדובר בגג שאוטם מעולה, והרעפים שמונחים זה לצד זה לצד השכבה האוטמת יוצרים בידוד איכותי במיוחד שניתן גם לתקן בצורה יחסית פשוטה אם רעף נשבר. עם זאת, בכדי שהוא יוכל לעמוד בתפקידו זה הוא חייב שכבת איטום איכותית, ועלינו להשקיע כמו שצריך באיטום גג רעפים באופן תקופתי, לקראת החורף, בכדי להבטיח חורף יבש, חמים ונעים כמו שגג הרעפים מאפשר לנו.
 

ההבדלים בין איטום גג רעפים לגג רגיל

 
מה ההבדל מגג רגיל? ההבדל בין איטום גגות מרוצף רגיל לבין איטום של גגות רעפים הוא בכך שגג רעפים לא ניתן לאטום בזיפות או ביריעות ביטומניות בצורה פשוטה כפי שניתן לעשות זאת בגג שטוח רגיל. למעשה, את שכבת האיטום בגג הרעפים יש להניח לפני הנחת הרעפים, לאחר הסרתו או, במקצועיות רבה, ללא הרמת הריצוף. בגג מרוצף רגיל ההכנה לאיטום לקראת החורף היא פשוטה למדי – חידוש של שכבת האיטום, הנחה של איטום חדש אם צריך, משימה פשוטה למדי.

ומה עלינו לעשות בגג רעפים? איטום גג רעפים לקראת החורף הוא משימה אליה אנחנו צריכים להגיע עם התנאים האיכותיים ביותר. כלומר, ראשית עלינו לבדוק מה מצב הגג שלנו, ולראות האם ישנו נזק ברעפים שצריך להחליף או דבר דומה. לאחר מכן, עלינו לחדש את שכבת האיטום מתחת לגג (פיברגלס או חומר דומה) בהתאם לצורך – חברת איטום מקצועית נותנת ללקוחותיה את המענה האיכותי ביותר הן בניתוח הצורך והן בשירות הנחוץ להבטחת גג הרעפים האטום והאיכותי ביותר בחורף, כולל כל ההכנות.
 

האחים אילוז מספקים לכם את השירות האיכותי ביותר

 
האחים אילוז איטום טכנולוגיות מתקדמות בע"מ מספקים לכם את השירות האיכותי ביותר אותו תוכלו למצוא בכל צורך נדרש של איטום גג. בין אם מדובר בהכנה לקראת איטום של גג מרוצף או של גג רעפים, וכן באיטום האיכותי עצמו שמבטיח לכם חורף יבש, אנחנו נספק לכם את הניתוח המקצועי והמדויק ביותר של הצרכים שלכם ואת השירות האיכותי והמקצועי ביותר בסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות וביצוע.