גגן

 
 
 

חייגו עכשיו 6414440 - 02 והאחים אילוז – מומחים בתחום, ישמחו לעמוד לשירותכם! כי לא כל אחד מורשה

 

לביצוע עבודת אטימה לגגות אתם לא צריכים שרברב אלא גגן

 
איטום גגות הינו אחת הפעולות החשובות ביותר שיש לבצע בתהליך הקמה של כל גג, ובפרט בתהליך הקמתו של כזה העשוי מרעפים. זאת משום שהליקוי הקטן ביותר עלול לגרום לכך שמים יחדרו דרך הסדק שנוצר ויגרמו לנזקים חמורים לרכוש. בנוסף, ליקוי שכזה עלול לגרום לפגיעה חמורה בבידוד המבנה, ולכך שהשהות בתוכו בין אם בימים קרים במיוחד ובין אם בימות שרב – תהיה בלתי נסבלת. לכן, אם אתם זקוקים לשירותי איטום של גג רעפים, חשוב מאוד שתוודאו שהעבודה מתבצעת על ידי גגן מוסמך.
 

מהו גגן?

 
איש מקצוע המתמחה בכל מה שקשור להקמה של גגות ולטיפול בהם. עד לפני מספר שנים היה תחום זה פרוץ, וכל אדם שעסק בבנייה בעץ יכול היה להתהדר, לצורך העניין, בתואר "גגן".

לפני מספר שנים הוקם ארגון הגגנים בישראל, שנועד להנחות את אנשי המקצוע ולספק שירותי פיקוח על הנעשה בתחום. כל המשתייכים לארגון מונחים לפעול על פי תקנים אירופאים ואמריקאים מחמירים, עוברים בחינת הסמכה ופועלים על פי קוד אתי מחייב.
 

האחים אילוז לשירותכם

 
האחים אילוז מתמחה מזה שנים רבות בתחום של איטום גגות ומעסיקה לצורך כך גגן מורשה בעל תעודות. מדובר באיש מקצוע בעל ניסיון רב שנים בתחום, אשר במהלך השנים הקים גגות רבים בכל חלקי הארץ וביצע עבודות אטימה מורכבות תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.לקבלת שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר פנו אלינו ונשמח להראות לכם עבודות שביצענו כדי שתוכלו להתרשם בעצמכם.
 
 
גגן
 

חייגו עכשיו 64144440 - 02 וקבלו שירות באחריות מלאה מגגן מקצוען שיודע את העבודה.

 

לקבלת מידע נוסף אודות איטום גגות רעפים צרו עמנו קשר ונדאג שהחורף שלכם יהיה יבש עד הגג!