בדיקת איטום

 
 
חומרי האיטום הישנים שעל גג ביתכם כבר איבדו את יעילותם, ומי הגשמים דולפים דרך התקרה?

בונים בית חדש ומתלבטים באילו חומרים עמידים כדאי להשתמש?

מעוניינים במבנה תקין ועמיד, שיגן עליכם מפני שלל הנזקים שעלולים להיגרם בהיעדר הגנה נאותה מפני נזילות, לגג הבית?

הגעתם למקום הנכון!

חברת האחים אילוז בע"מ שמחה לספק לכם טיפים חשובים לבדיקת איטום שאמורה לגרום לכם להבין מה השתבש אצלכם בגג, במקרה של דליפות קלות או חמורות, במאמר שישרת אתכם נאמנה ולאורך זמן.
 

בדיקת איטום רק בידי מומחים !

 
אמור לי מי אתה - מהות החברה המייעצת לכם על בדיקת איטום רצינית

ראשית, נחפש קבלן שיודע להתמודד עם עבודה באופן רציני ומקצועי. ישנן מספר דרכים בכדי לדעת האם האיש שלפנינו יכול וראוי לעשות עבודה מקצועית ומיומנת ולהשתמש בטכניקות חדשניות ובחומרים מורשים לשימוש וכן תמחור ברמה סבירה.


 

בררו הכול על חברה לאיטום

 
ברר ושאל על ההיסטוריה של החברה המוצעת לכם. ניתן כיום לברר באינטרנט על היסטוריה של חברה ועל בעיות שמתרחשות בה עם לקוחות. ניתן גם לבקש חוות דעת מאנשים ברשתות חברתיות שהעסיקו חברות אלו בעבר ויש להם ניסיון עם רמת האיכות והשירות שניתנת.

כמו כן, כל חברה המתמחה בבדיקת איטום וביצועו בשטח, יכולה בהחלט לספק המלצות על עבודות שנעשו בעבר לאנשים פרטיים או למוסדות גדולים ומוכרים. זו לא צריכה להיות בעיה גדולה מדי או מסובכת לנפק המלצות שכאלה ללקוח מתעניין.
 

האם האנשים הללו מומחים לאיטום?

 
נסו להבין האם האנשים שלוקחים על עצמם עבודת איטום למבנה שברשותכם או לביתכם, יודעים על מה הם מדברים, מומחים במקצועם וסביר שיעניקו עבודה איכותית שתישמר לאורך זמן, ושניתנת לה אחריות מספקת.

בררו מהם החומרים שהם עובדים איתם ומהי ההכשרה והמיומנות שהם מסוגלים לה ומהי האחריות המוצעת, לכמה זמן היא תקפה ובאילו נסיבות ניתן להשתמש באחריות מבלי להיתקל בחומה בירוקרטית. מסמך רשום רצוי ולא הבטחה בע"פ.
 

הבינו את השיטה הנהוגה ואת בדיקת האיטום

 
נסו להבין על מה מדובר כשמסבירים לכם מדוע הגג שלכם דולף ומה ניתן לעשות בקשר לכך. שאלו שאלות אם משהו לא נראה תקין ועמדו על הנקודות הקשות והבעייתיות.

הרבה מן הנקודות שראוי לשאול עליהן, תוכלו למצוא ברשתות חברתיות ובפורומים משום שהרבה אנשים עברו תהליך שכזה לפניכם והם כבר יודעים את נקודות התורפה של כל התהליך.
 

האם החברה שלפניכם מודעת לבעיות הרבות?

 
אם התשובה חיובית אז ברור שכדאי לחשוב על העסקת הקבלן בצורה רצינית.

האחים אילוז הם קבלני האיטום הרציניים והמקצועיים שתמצא היום בשוק.

אנחנו מספקים את כל התשובות לכל שאלה בעניין בדיקת נזילות ודליפות לגגות בתים פרטיים או למוסדות ולמבנים שנמצאים בשיקום ושיפוץ.