איטום שלילי

 
 
איטום שלילי הוא עניין הכרחי במבנים תת קרקעיים וחשוב מאוד לדעת לבצע אותו בצורה נכונה. איך מבצעים אותו והיכן הוא נדרש? באלו חומרים צריך להשתמש וכל כמה זמן צריך לחדש אותו? יש הרבה שאלות שאולי אופפות את הנושא עכשיו אך אחרי הסבר מקצועי של האחים אילוז איטום בטכנולוגיות מתקדמות בע"מ, תאמינו לנו שלא תישארו עם שום שאלה פתוחה.
 

האיטומים שיסדרו לכם את החיים

 
כל אחד רוצה לדעת שגג ביתו אטום ומוגן לאורך שנים ארוכות כדי לקבל את איכות החיים שאליה הוא באמת שואף להגיע. בסופו של דבר יש לא מעט אנשים שדואגים מנזקי המים שיכולים לקרות הרי גג או קירות רטובים יכולים לגרום לנזק כלכלי לא פשוט. עבודות האיטום שאנו באחים אילוז מבצעים ישמרו על הבית והעסק שלכם מכל משמר ותאמינו לנו שגם אחרי שנים רבות תוכלו לדעת שאתם בידיים טובות, כי עבודות איטום טובות שימושיות אפילו למעלה מעשר שנים. גם איטום שלילי הוא איטום שאי אפשר לפסוח עליו וזה הזמן להבין כמה דברים חשובים לגביו.
 

מהו איטום שלילי ומתי הוא נדרש?

 
אנו יכולים לבצע את כל סוגי האיטומים וגם הקשים ביותר שיש. איטום סדקים בהזרקה על ידי מספר רב של חומרים מהאיכותיים ביותר שיש בשוק זה דבר שגרתי עבורנו, וגם איטום חניונים ומרתפים תת קרקעיים לא תיצור לנו שום בעיה. רוצים לאטום מאגר מים? אין בעיה, אנו כבר בדרך אליכם כדי לספק לכם איטום במגוון שיטות כדי שתהיו מרוצים ובטוחים. גם איטום בסנפלינג היא לא בעיה עבורנו וכמובן שכל סוגי הגגות מהגדולים ביותר כמו גגות של מוסדות ועד הגגות הקלים ביותר כמו איזכורית או גגות מאסבסט. כשאנחנו בשטח אתם לא במתח, אתם רגועים כשאנו עובדים ואוטמים!
 

השירות הכי טוב ללא מתחרים

 
  • המילה איטום שלילי יכולה קצת לבלבל כי אין כזה דבר איטום חיובי, אך המילה שלילי מתייחסת לאזור שאותו אוטמים ולכיוון המים. בעוד עבודות איטום רגילות מיושמות כדי לדחות את המים מאזור הבטון או מגג המבנה, כמו כל איטום גגות שמתבצע ברחבי הארץ והעולם, ישנן מקומות בהן המים עלולים לדחות את שכבת האיטום ולהפריד אותה מהקיר עצמו, כיוון ששכבת האיטום מיושמת מצדו הפנימי של המבנה.

  • איטום שלילי הכרחי במקומות בהם לא ניתן להגיע אל השכבה החיצונית, מבנים תת קרקעיים. אלו יכולים להיות חניונים תת קרקעיים, מרתפים וכולה. במצבים כאלו יש צורך לאטום את קיר המבנה התת קרקעי בשכבות של חומרים מתאימים כדי שהמים שמגיעים מהאדמה, בין היתר מי הגשמים אך גם מים שעלולים להגיע מפיצוצי צנרת, לא ישפיעו על קיר מבנה ויסכנו אותו מה שכמובן יהיה צריך להתלוות בתיקונים לא פשוטים.

  • כדי לבצע את האיטום השלילי יש להשתמש בחומרים משחתיים ונוזליים שיאטמו בצורה טובה ולאורך זמן. החומרים יכולים להיות ממשפחות שונות כמו למשל משפחת החומרים הפוליאוריטניים שיהיו שימושיים ביותר לאורך זמן, חומרים אפוקסיים שדוחים את הרטיבות בצורה יסודית ומלאה, מלטים מהירי התקשות, חומרי צמנטיים הידראוליים, חומרי איטום גבישיים וכולה.

  • יש לבצע איטום בהזרקה במידת הצורך כך שיהיה אפשר לאטום את כל הסדקים שנוצרים. הסדקים הקטנים ביותר עלולים לפגוע באיטום כולו והמבנה יהיה בסכנה. אנו באחים אילוז מבצעים את העבודה על הצד הכי טוב שיש!