איטום קירות מרתף

 
 
הרבה אנשים כבר הבינו שהאיטום היא אח ת הפעולות החשובות שחייבות להתבצע כדי שאתם תוכלו להרוויח בית נקי, יבש והכי חשוב, לא לצאת בעלויות גבוהות מאוד בהמשך. איטום קירות מרתף היא עוד אחת מהפעולות החשובות שצריך לזכור לבצע עם קבלן איטום מוסמך, ולמרות שהחשיבות שלו בעיננו לא תמיד הגבוהה ביותר, הוא יכול להיות נקודת התורפה של הבית כולו.
אנחנו האחים אילוז מספקים שירות איטום מקצועי גם למרתפים כבר שנים רבות ונשמח להיות שם בשבילכם!
 

מדוע חשוב לאטום את קירות המרתף?

 
איטום המרתף צריך להתבצע בכל המובנים האפשריים ממש כמו כל מבנה, מהקירות ועד התקרה שלו, שבדרך כלל היא הרצפה של אחד החדרים בבית. איטום קירות המרתף היא פעולה משמעותית במיוחד כיוון שהיא יכולה להיות חשופה להרבה צינורות ולעתים למי תהום. אמנם גם איטום הגג חשוב אך ככל הנראה מים לא יגיעו מהרצפה של החדר שמעליו, וצינורות מים לא עוברים בה, ולכן איטום הקירות הופך להיות העניין הראשי. צינור מים שמתפוצץ, הצפה שהציפה אותו ועוד בעיות רבות אחרות יכולות לגרום לקירות המרתף לעובש ואולי הכי גרוע, החלשת היסודות של הבית כולו.
 

איך אוטמים מרתף בצורה יעילה?

 
  • איטום מרתף בצורה יעילה חייב להתבצע על ידי בעל מקצוע מוסמך, וגם אם אתם פוגשים קבלן איטום מוסמך ומנוסה חשוב מאוד לבדוק שהוא מנוסה גם באיטום מרתפים. אנחנו באחים אילוז מספקים שירות כזה ללקוחות רבים משכבר הימים, ואתם יכולים להיכנס למעגל ההצלחה ולהבין בעצמכם מדוע הלקוחות החדשים שמצטרפים הופכים מהר מאוד ללקוחות קבועים שממליצים לעוד אנשים להצטרף למשפחה.

  • איטום המרתף הוא למעשה איטום שלילי כיוון שבכל מצב שאוטמים מהצד הפנימי של מבנה, כשאין אפשרות לאטום מהצד החיצוני, למעשה מדובר באיטום שמתגונן בדרך קצת שונה ממה שנהוג באיטום הממוצע. כדי לאטום את קירות המרתף בצורה יעילה יש צורך תחילה לבדוק האם יש סדקים מסוימים שיכולים לסכן את הקיר ולמעשה האם יש מקומות ספציפיים שדורשים תשומת לב מיוחדת, כמו חיבורי הקירות, פתחי ניקוז וכולה.

  • ברגע שיש סדקים יש לסתום אותם, בדרך כלל על ידי איטום בהזרקה, כאשר העבודה הזו חייבת להיות יסודית ומקצועית. בנוסף, יש צורך להסיר איטום ישן כיוון שהוא יכול להפריע. לאחר מכן אנו נספק לכם הסברים מלאים על בחירת חומרי האיטום המוצלחים ביותר, שבדרך כלל יימרחו במברשת לאורך הקיר.
 

האיטום השלילי שיהפוך הכל לחיובי

 
אמנם איטום קירות מרתף נכללות באיטום שלילי אך ההשלכות כולן חיוביות. בעזרת האיטום ששומר על המרתף ועל הבית, אתם מרוויחים שקט נפשי משמעותי ביותר שהמרתף שלכם יהיה מוגן גם כאשר יהיה מבול בחוץ וגם כאשר צינור מים יתפוצץ ויאיים על קירות המרתף. איטום טוב בוחרים מהאנשים הכי טובים שיכולים לספק עבודה מקצועית ומנוסה ללא פשרות על האיכות, ולו במובן הקטן והמזערי ביותר.
 

עבודה מקצועית ויצירתית

 
 
 
איטום קירות מרתף לא דומה לאף איטום אחר כיוון שיש צורך להפגין גם ביצירתיות. לא פשוט לאטום קירות כה מסובכים ולעתים המתאר משתנה בין לקוח ללקוח. זה מה שהופך אותנו לחברה המוצלחת ביותר, הגמישות בפתרון לפי צרכי הלקוח והמצב הקיים אצלו בבית. אם אתם רוצים ליהנות מהאיטום המושלם, עכשיו אתם כבר יודעים למי צריך לפנות.