phone number
 
התקשרו עכשיו
072-3225057
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
4
8 חוות דעת
 
האחים אילוז - איטום טכנולוגיות מתקדמות בע"מ
 
 
 
 
 
 

איטום קירות מבפנים

 
איטום קירות מבפנים יכולה להישמע לכם כמו פעולה מעט מוזרה אך היא הכרחית למי שרוצה להיות בבית יבש ומוגן. החורף לא ירחם עליכם, בזה תהיו בטוחים, אך אתם יכולים להיות שעמנו אתם תהיו מוכנים לכל הסכנות שהוא מביא עמו. הממטרים הקשים שיכולים לפקוד אותנו אפילו בתקופה קצרה יכולים להיותה הרסניים וזה הזמן לאטום את הקירות גם מבפנים על הצד הטוב ביותר.

איטום קירות מבפנים: מדוע צריך את זה?

  • אנשים רבים לא מבינים מדוע בכלל יש צורך לבצע איטום קירות מבפנים. האם המים מגיעים מתוך הבית? האם יש סכנה כלשהי לטיח הפנימי? ראשית, איטום צריך להתבצע גם לקירות הפנימיים כאשר מדובר על חניונים, מרתפים, קירות שמצדם השני יש מאגרי מים, חדרים רטובים כמו מקלחות וכולה. איטום קירות כאלו מתבצע בצורה מעט שונה כאשר יש צורך להשתמש בחומרים אחרים וכמובן שהכול ישתנה לפי סוג המקום והבעייתיות שלו.

  • למשל, איטום קירות מצד אחד בלבד כי זה הדבר האפשרי היחידי שניתן לבצע נקרא איטום שלילי והוא נפוץ בחניונים תת קרקעיים או מרתפים. איטום מקלחות נחשב לפנימי אך זה דבר שמתיישב עם ההיגיון כיוון שהרטיבות מגיע מבפנים, מאדי המים שיוצאים בזמן המקלחת, ולכן יש צורך באיטום מתאים.

  • איטום קירות פנימיים מתבצע גם כדי לכסות נזקי איטום שכבר קרו. מבנה שקירותיו החיצוניים עברו איטום יכולים להיות הרבה פחות עמידים אחרי עשר שנים ואז נזקי המים יתחילו להופיע. עובש יכול להצטבר על הקיר וצבע שמתקלף, הם רק ההתחלה, ולמעשה המבנה שלכם הופך להיות הרבה פחות יציב. איטום קירות מבפנים יפתור את הבעיה והתהליך לפתרון מעט שונה מאיטום קירות חיצוניים או איטום גגות.

איך אוטמים קירות פנימיים?

כדי לאטום קירות פנימיים יש צורך בחומרים נוזליים. חומרים בדמות נוזל צמיגי או משחה ישמשו אותנו בפעולה שלנו כאשר האחים אילוז בע"מ מנוסה בכל שיטות האיטום כולל איטומים של קירות פנימיים מכל הסוגים ובכל קנה מידה, מחדרים קטנים ועד בניינים רבי קומות ענקיים. האיטום מתבצע תחילה על ידי סילוק של כל הנזקים שהרטיבות הביאה עמה, כמו למשל טיח וצבע שהתקלפו, סדקים שנוצרו בקיר, סימני רטיבות עמוקים בעלי צבע כהה וכולה. אחרי הסרה של כל השכבות המקצוענים שלנו יטייחו הכל מחדש וכמובן ימרחו את חומרי האיטום הכי טובים שיש בשוק. במקרים מסוימים יהיה צורך לאטום את הסדק על ידי איטום בהזרקה, פעולה שגם בה אנחנו מומחים ומנוסים.

מתי צריך לאטום את הקיר מהצד הפנימי?

איטם קירות מבפנים היא פעולה שצריכה להתבצע עוד בהקמת המבנה. ההכנה של המבנה בשלב הזה תהפוך אותו לבנה האיכותי שהיזם, הקבלן והלקוח מעוניינים לקבל. האיטום יתבצע בשיטות שונות מכל צדדי המבנה וכאשר מגיעים לחלק הפנימי של הקירות החיצוניים מריחה נדיבה ואחידה שדל חומרי איטום מתאימים תהפוך את המבנה להרבה יותר עמיד כך שגם ברטיבות עזה, הקיר עצמו לא יינזק בצורה משמעותית הודות לשכבה נוספת בדרך אל הבית החמים והנעים.

מי יכול לבצע את העבודה בצורה יעילה?

אם אתם מחפשים בעלי מקצוע מתאימים לביצוע המשימה חשובה מאוד שתדעו איך לחפש. אמנם כל אחד מאיתנו יכול להתרשם מהצהרות מפציצות אך רק חברה שמוכרת בשוק ויש עליה המלצות תהיה הבחירה הטובה. אנחנו באחים אילוז בע"מ עומדים לשירותם של לקוחות קבועים שעובדים עמנו כבר שנים רבות וכמובן לקוחות חדשים שלא מפסיקים להצטרף למשפחה.