איטום קירות חיצוניים

 
 
בשעת בניית הבית הקבלן אמור לדאוג לבצע איטום קירות חיצוניים, על מנת שגשם, קור, לחות וחום לא יחדרו פנימה. בדרך כלל העבודה מתבצעת כמו שצריך ודיירי הבית זוכים לכמה שנים של חסד והנאה גם בחורפים קשים, אולם במקרים מסוימים לאחר מספר שנים חומרי האיטום מתבלים, הבידוד נפגע ומים מתחילים לחזור הביתה.

במקרה כזה חשוב להזמין חברה המתמחה בתחום של איטום קירות חיצוניים, אשר תוכל לחדש את האיטום הקודם ובמידת הצורך לבצע את העבודה מחדש – כדי שהחורף הבא עלינו לטובה יעבור עליכם בשקט ובשלווה.חשוב לציין גם, כי עבודת איטום חיצונית שמתבצעת שלא על ידי אנשי מקצוע ושלא בדרך הנכונה, עלולה לפגוע לא רק בנכס שלכם אלא גם בנכסיהם של השכנים, דבר שעלול להוביל למריבות, לסכסוכים ואפילו לתביעות משפטיות.

האחים אילוז מתמחה בתחום של איטום קירות חיצוניים, ומבצעת כל עבודה בהתאמה מדויקת לתנאי השטח – תוך יישום כל השלבים:
 

איתור וטיפול בבעיות של רטיבות בקירות

 
  • סתימת סדקים – איתור סדקים וליקויים אחרים הקיימים בחלקו החיצוני של המבנה ותיקונם באמצעות חומרים מבודדים איכותיים. את הסדקים הקטנים נאטום באמצעות חומרים אקריליים ואת הגדולים – באמצעות חומרים פוליאוריתניים.

  • טיפול בכל שטח הקירות – יישום של חומר למניעת חדירה של נוזלים על פני כל שטחם של הקירות החיצוניים. חדירה של נוזלים אל הקיר פוגמת ביכולת הבידוד שלו וגורמת לקור, חום ורטיבות להיכנס הביתה. ישנם חומרים רבים המיועדים לצורך יישום זה, ובהם חומרים פוליאורתניים כמו סילוקסן ועוד. חשוב לבצע את העבודה במקצועיות ויסודיות ולא להשאיר אף פיסת קיר חשופה, על מנת להבטיח את הצלחת העבודה.

  • בדיקה סופית – בחינה מדוקדקת של כל הקירות על מנת לוודא שכל הסדקים אטומים ושכל המקומות צופו בחומר למניעת חדירה של נוזלים.


 

האחים אילוז לשירותכם

 
האחים אילוז מתמחה בביצוע איטום קירות חיצוניים ועושה שימוש בחומרי האיטום המתקדמים והיעילים ביותר הקיימים היום בשוק. כל עבודה מתבצעת תוך הקפדה על כל כללי הזהירות והבטיחות, על מנת להבטיח שאף חלק של המבנה לא ייפגע.
 

להזמנת עבודות איטום קירות חיצוניים באחריות חייגו עכשיו 072-3225057 ונשמח לעמוד לשירותכם.

 
 
איטום קיר חיצוני
 
 
 
איטום קירות חיצוניים