איטום מרפסות

 
 
איטום מרפסות יכול להישמע לכם כמו עבודה די מסובכת שקשה מאוד ליישם אך אם זה תלוי באחים אילוז אתם יכולים להיות בטוחים שזו עוד משימה שגרתית עבורם. איטום המרפסת שלכם הוא דבר חשוב שאם לא יתבצע עלול לגרום לכם נזק רב בהמשך ולכן חשוב מאוד להבין איך מבצעים אותו נכון ומה חשוב לזכור.
 

האיטום שישמור לכם על המרפסת

 
לכולנו ברור שאיטום היא אחת הפעולות החשובות ביותר שיש ואי אפשר לפסוח עליה. איטום הגג צריך להתבצע על ידי מקצוענים בלבד וזה מה שאנו האחים אילוז איטום טכנולוגיות מתקדמות בע"מ מבצעים כבר שנים רבות למגוון רחב של לקוחות. עם זאת, איטום הגג הוא אלה דבר היחיד שצריך לדאוג לו וגם איטום המרפסת שלכם הוא דבר הכרחי שכן אם לא תבצעו אותו, המרפסת שלכם תספוג לא מעט מים במהלך הגשמים ובסופו של דבר שטח המרפסת יהפוך להיות סכנה אמיתי, הבטון ייחלש ויש סיכוי שהמרצפות שלכם לא יהיו ישרות. זה הזמן לדאוג לאיטום מרפסות הולם!
 

איך אוטמים מרפסת בצורה נכונה?

 
לאיטום מרפסות יש כמה שיטות כאשר השיטות הראשונות שיעלו לכם בראש יהיו כמובן הזולות יותר ונתחיל עמן. השיטות הללו כוללות מריחות של חומרים על גבי המרצפות במרפסת ולמעשה אין שום צורך לעבוד יותר מכמה שעות. ניתן למרוח רובע על החיבורים בין המרצפות וכך למנוע את חלחול המים ביניהם, וגם ניתן למרוח פוליאוריטן כך שהמים לא יגיעו מתחת למרצפות ויהיה ניתן למנוע את הנזקים. חשוב לציין שאת הפעולה ניתן לבצע לבד אם כי היא לא מומלצת ללא ידע וניסיון ולכן אנו כאן כדי לעזור לכם לשמור על המרפסת שלכם יבשה ועמידה לאורך זמן!
 

שיטות איכותיות לטווח ארוך

 
  • איטום מרפסות יכול להיות זול ומהיר ואף ניתן לבצע אותו לבד אך דברים טובים לא באים בקלות ואת זה כול קבלן איטום יודע. אמנם מדובר על מריחה פשוטה של חומר נוזלי והמתנה לייבושו אך בסופו של דבר יש צורך לחזור על הפעולה כל כמה שנים והגשם עלול לתפוס אתכם לא מוכנים. יחד עם זאת, הפעולה אמנם מונעת חלחול של המים אך לא במקרה של הצפות שעלולות להיות מסוכנות מאוד.
  • כדי לדאוג לאיטום ארוך טווח שייתן לכם שקט נפשי אמיתי, יש צורך להסיר את המרצפות ולאטום ביריעות ביטומניות על פני הבטון. נכון, מדובר בפעולה שתיצור בלגן לא קטן במרפסת, היא תעלה יותר ותהיה יותר ארוכה, אך בסופו של דבר לאיטום כזה אין מתחרה. מדובר על שיטת איטום המרפסות הטובה ביותר שיש וכך אתם מונעים כל תקלה בעתיד.