איטום מקלטים

 
 
כל מקום צריך להיות אטום בצורה איכותית ומקצועית כדי שנוכל להרגיש בו בטוחים. זה נכון לגבי הבית שלנו, זה נכון לגבי מוסד גדול כמו קניון וזה נכון גם לגבי מקלטים. אמנם המקלטים מרגישים לנו מוגנים מאוד אך לא רק טילים ורעידות אדמה יכולות לפגוע בנו אלא גם נזקי המים, שעלולים לחצוב בבטון של המקלט ולהחליש אותו משמעותית. איטום מקלטים היא אחת הפעולות החשובות ביותר שיש וזה הזמן לגלות איך עושים אותה נכון!
 

המקלט לא יגן עליכם מהכול

 
מי כמו תושבי מדינת ישראל מכיר את המקלטים מקרוב ויודע עד כמה הם חשובים ומגנים בשעת אמת. אנו חווים התקפות טילים יותר מכל מדינה אחרת והמקלטים הפכו עם חלוף הזמן למרחבים מוגנים דירתיים, שגם הם מגנים בצורה יעילה במיוחד. עדיין אנו יכולים לראות לא מעט מקלטים מתקופות ישנות יותר שהיו בשימוש בעיקר במלחמות ישראל של שנו תה-90 ועד מלחמת המפרץ השימוש בהם עוד היה נפוץ, ואי אפשר לדעת מתי נשתמש בהם שוב בעתיד. מקלטים אלו אמנם מגנים עלינו מפני פגיעות רבות אך הם לא חסינים מפני המים והלחות של האדמה שמסביבם.
 

מה הבעיה בלחות ומה צריך לבצע?

 
  • הלחות שנמצאת בתוך המקלט עלולה לפגוע בו בצורה קשה מאוד. חשוב לזכור כי המקלט נמצא מתחת לאדמה מה שמאפשר לתנאי לחות קשים מאוד לפגוע בו הרבה יותר מאשר כל מבנה אחר. המים שנמצאים באדמה, שמגיעים מהשקיה של עצים בקרבת מקום וממי הגשמים, עלולים לפגוע בקירות ולהחליש אותן עם התקדמות הזמן. בסופו של דבר המקלט עלול לפתח עובש בגלל הלחות שתהיה בקירות, הוא עלול להיות מסריח מאוד ופחות נעים ובטוח לשימוש.

  • כדי לאטום את המקלטים יש צורך לבצע איטום שלילי. איטום מקלטים בשיטה זו היא השיטה היחידה שכן אי אפשר להגיע אל הצד החיצוני של המקלט ולטפל בו משם. האיטום חייב להתבצע עם צוות מקצועי שיודע לבצע את העבודה מתוקף ניסיונו וכמובן שיש לבחור בחומרי האיטום הנכונים.

  • אנו באחים אילוז איטום בטכנולוגיות מתקדמות בע"מ תמיד כאן לשירותכם לאיטום מקלטים על הצד הכי טוב שיש. אנו מבצעים את האיטום בשיטות הכי טובות לטווח הארך כי כמו משפחה אמיתית, אנו חושבים על העתיד שלכם. האיטום יכול להתבצע באמצעות מסטיק פוליאוריטני, חומרי איטום צמנטיים הידראוליים, חומרי איטום גבישיים, חומרים אפוקסיים איכותיים ועוד.

  • האיטום יתבצע בצורה מדוקדקת וסבלנית עד לאיטום מושלם של כל שטח המקלט. כמובן שכל העבודה מתבצעת באחריות מלאה כדי שאתם הלקוחות תדעו שאתם בידיים טובות. אחרי ניסיון של שנים בתחום, תוכלו להיות רגועים שהמקלט שלכם מוגן מכל הכיוונים גם מפגיעות אלו.