איטום מנהרות

 

מה זה בכלל איטום מנהרות ולמה צריך את זה?

 
 
איטום מנהרות נדרש על מנת לשמור על איכות המנהרות, על בטיחות השימוש בהן וכן על שלמות הבטון ומערכות החשמל והבקרה. טכנולוגיית איטום מנהרות ביריעות איטום כוללת שימוש ביריעות איטום העשויות מ- PVC, יריעות ניקוז, צינורות ניקוז ושימוש בעזרים כגון פיגומים ייעודיים ועזרי חיבור. כל זה נעשה בזמן העבודות התשתית במנהרה, או במקרים בהם המנהרה נמצאת בשימוש ואנו נרצה לוודא כי היא אינה ניזוקה מתנאי מזג האוויר (גשם, רוחות חזקות, שמש קופחת וכו'). אם כן, מה צריך לדעת לפני שנזמין חברה לאיטום המנהרות?


 
איטום מנהרות
 

מה צריך לדעת לפני שמזמינים חברה לאיטום מנהרות?

 
  • לקחת חברה עם ניסיון- בניית מנהרה היא לא צחוק. צריך אנשים רציניים, פועלים חרוצים, מהנדסים שיודעים מה הם עושים. בקיצור, אנשים שאפשר לסמוך עליהם. כך גם בנוגע לאיטום המנהרה: אי אפשר לקחת סתם כל אחד שטוען שיש לו פה ושם קצת ידע בעבודות מסוימות ולתת לו לנהל את הפרוייקט. איטום המנהרה צריך להתבצע על ידי חברה שיש לה ניסיון של מספר שנים בתחום וכמה פרוייקטים מוצלחים באמתחתה.
  • על מקצועיות לא מתפשרים- כדאי לוודא כי החברה שאת שירותיה שכרנו לאיטום המנהרה מביאה לאתר העבודה אך ורק פועלים מנוסים, מיומנים ומקצוענים. שווה אפילו לשלם יותר רק בשביל לדעת שהעבודות מתבצעות כהלכה במקום להסתכן בשיפוץ המנהרה כל חורף או קיץ. הכסף שנחסוך בעבודה מקצועית שווה הרבה יותר מהכסף שנוציא על עבודה שכזו.
  • סקר שוק- כלי משמעותי מאוד בידיהם של הלקוחות, שכן הוא מאפשר לנו לבחון מבין כל החברות המציעות לנו את השירות את החברה שמתאימה לנו ביותר. סקר שוק אפקטיבי מבוצע כך: ביחרו 3-4 חברות המציעות את השירות, רשמו את הפרטים כמו המחיר, משך העבודה וכו', השוו ובחרו. כדאי לשים לב אילו חברות נותנות גם אחריות על המוצר שלהן.
 

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר

 
האחים אילוז - איטום בטכנולוגיות מתקדמות בע"מ היא חברה מנוסה ומיומנת, המספקת שירות מקצועי, אמין ואדיב. פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת.