איטום מאגרי מים

 
 
כשאתם מחפשים חברת איטום איכותית אתם צריכים לוודא את המקצועיות ואת האמינות שלה בצורה הכי יסודית שיש כדי להיות בטוחים שזו הבחירה הנכונה עבורכם. אנו באחים אילוז בע"מ נותנים לכם מעל ומעבר והמקצועיות שלנו לא מוטלת בספק בפני אף אחד ואתם מוזמנים להתקשר אלינו עוד היום כדי להיווכח בעצמכם! כל סוגי האיטום באותו המקום על הצד הכי טוב שיש.
 

מדוע לבחור באחים אילוז?

 
האחים אילוז איטום בטכנולוגיות מתקדמות בע"מ פועלת כבר שנים רבות בתחום האיטום ולמעשה הניסיון הוא זה שיוצר את ההבדל. אין ספק שגם חברות צעירות יכולות לבצע עבודה מקצועית ולא רעה בכלל אך כדי להתמודד עם בעיות קשות בעולם האיטום שלא תמיד פשוטות לפתרון ובטח לא ליישום בפועל, יש צורך בצוות שכבר ראה הכול ומכיר את עולם האיטום על כל שיטותיו כמו את כף ידו. זה בדיוק מה שאנו מציעים לכם וכשאתם בוחרים בנו אתם יודעים שאין כזה דבר 'אי אפשר' כי אנו מסוגלים לאטום בכל מתאר ובכול מצב.
 

אמינות ויושרה לפני הכול

 
  • אין ספק שעבודות איטום יכולות להיות העבודות הכי חשובות שתבצעו בעסק, במפעל וגם בבית אך הבעיה הגדולה היא שאין ללקוח מושג מה הוא באמת מקבל. אנו באחים אילוז מבינים שבסופו של דבר הלקוח צריך להרגיש בטוח כדי לקבל את מבוקשו וכדי שימליץ לחבריו ולעמיתיו בעבודה שמדובר בחברה איכותית שמבצעת הכל על הצד הכי טוב שיש.
  • איטום מאגרי מים, איטום גגות קלים ואיטום גגות בטון יחד עם כל סוגי האיטום האחרים, חייבים להתבצע על הצד הכי אמין שיכול להיות ובשקיפות מלאה כדי שהגשם הראשון לא יגרום להפתעות. אחרי שנים רבות של ניסיון תהיו בטוחים שטעויות לא יהיו וגם אם יהיו כשלים או ליקויים, אנו מתחייבים בחוזה ברור בלי אותיות קטנות לאחריות מלאה לאורך שנים רבות שבו תקבלו שקט נפשי חשוב מאוד כמו שמגיע לכל לקוח ולקוח.
 
 
 

איטום מאגרי מים לכל לקוח

 
איטום מאגרי מים הוא אחד מהאיטומים הכי קשים שיכולים להיות אך לא לאחים אילוז. אצלנו איטום של בריכות, מאגרים, מיכלי מים גדולי ולמעשה כל מאגר באשר הוא זו עבודה שגרתית שמבוצעת תמיד על הצד הכי טוב שיש. תחילה, יש לבחון באיזה מאגר מים מדובר כי לעתים מדובר על מיכל מים גדול ולעתים מדובר על בריכה כשברוב המקרים הלקוחות הם לקוחות מתעשיית החקלאות שמעוניינים במאגר שמעוגן באדמה. כל שיטות האיטום הכי מתקדמות כולל יריעות H.D.P.E תוכלו למצוא אצלנו כדי להיות בטוחים שהמאגר שלכם לא יתערבב יחלחל לאדמה ולא יחדרו מזהמים.