איטום חלונות ודלתות

 
 
האיטום היא משימה חשובה מאוד שאי אפשר לפסוח עליה אך יש מקומות שבהם לא תדעו שהיא בכלל נמצאת בתמונה. כולנו מכירים את פעולת איטום הגגות שהיא אולי החשובה ביותר שיש כדי לשמור על בית איכותי ומוגן, כמו גם איטום קירות חיצוניים ופנימיים שחייב להתבצע באופן מקצועי, אך מה עם החלונות והדלתות. אנו באחים אילוז בע"מ כאן בשבילכם כדי להסביר ולבצע על הצד הכי טוב שיש!
 

אוטמים ונהנים עם רק עם מקצוענים!

 
האיטום הוא דבר שאי אפשר לפסוח עליו וגם לא לזלזל בו וזו הסיבה שעליכם לבחור בחברה מקצועית ומנוסה. בסופו של דבר איכות החיים שלכם נקבעת הרבה יותר מאיטום הבית שלכם מאשר פינת ישיבה, טלוויזיה גדולה או מטבח מעוצב. האיטום חייב להתבצע בכמה מקומות ולא רק בגג ואיטום חלונות ודלתות הוא אחד החשובים שבהם. ברגע שהחלון או הדלת לא יהיו אטומות, יש הרבה נזקים שתוכלו לסבול מהם שהאיטום אמור לפתור. האיטום בגג ביתכם מתבצע גם כדי להתמודד עם נזקי המים שמגיעים מהגשמים וגם כדי לבודד אקוסטית ותרמית, וכל אלו רלוונטיים גם לחלון ולדלת.
 

איטום חלונות ודלתות על הצד הכי טוב שיש

 
  • אם נראה לכם שהחלון שלכם מותאם במאה אחוז אל הקיר אתם טועים. יש הרבה חלונות שאחרי שנים רבות שהם כבר מותקנים בבית, הבית מתיישן והם צריכים לעבור תיקון. החלון עצמו מותקן על הפרופיל, כאשר הפרופיל הוא למעשה תבנית ברזל או אלומיניום שמותקנת על מפתח הבית. הפרופיל אמור להיות אטום לחלוטין יחד עם מפתח הבטון אך את האיטום הזה אתם צריכים לבדוק ולדאוג לחידושו במידת הצורך.

  • איטום החלון והדלת חשובים למען שמירה על בידוד תרמי שהוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר לבית נעים. יכול להיות שאתם בטוחים שהחלון שלכם תרמי כי כך הובטח לכם מאותה חברה שהתקינה אותו אך חשוב לזכור שזה לא שור לחלון עצמו אלא להתאמה שלו למפתח ולכן יש צורך לאטום סדקים ולבצע את המלאכה בצורה מקצועית.

  • האיטום מתבצע בעזרת חומרים איכותיים ביותר כשמדובר על הצוות שלנו באחים אילוז איטום בטכנולוגיות מתקדמות בע"מ. מצד אחד יש להשתמש בחומרים נוזליים ומשחתיים, כמו למשל חומרים אפוקסיים, חומרים צמנטיים וכולה, ישנם חומרים גמישים כמו מסטיק פוליאוריטני וחומרים גבישיים וישנם גם חומרים וצקים יותר כמו גומי שמיועד לסתום את החלון גם במרווחים הכי קטנים שיש.

  • חשוב לבצע את המלאכה בצורה מקצועית ואחרי ניסיון של שנים רבות בתחום. זה בדיוק מה שאנו מציעים לכם באחים אילוז בע"מ, כולל אחריות לכל עבודה שהיא והסברים מפורטים עם שירות אישי אדיב ומקצועי.