איטום חדרים רטובים

 

איטום חדרים רטובים יכול לעשות הבדל עצום בדירה- חובה לוודא שהאיטום טוב ותקין

 
 
 
איטום חדרים רטובים
 
 
 
בענף הבנייה, המונח "חדרים רטובים" מתייחס לחדרי שירותים ואמבטיה. המונח בא לתאר חדרים בהם ישנו ריכוז מים גבוה (בתקווה רק בצינורות כמובן). הבעיה עם חדרים שכאלה היא שדבר ראשון הצינור עלול להתפוצץ, והדבר ייצור בעיה גדולה בכל הבית. בנוסף, במהלך היום יום, קירות האמבטיה או המקלחת רואים מים באופן קבוע. כלומר, לא רק נזילה של אחד הצינורות או האסלה יכולים להוות אתגר, אלא גם עצם השימוש בחדר עצמו. השיטות לאיטום החדרים הרטובים כוללות: ביטון צנרת המים והניקוז, ניקוי יסודי של השטח לאחר קיבוע צנרת המים והניקוז, איטום חדרים רטובים במערכת על בסיס, מריחת מסטיק ביטומני ברצפה ועל גבי הקירות, שכבת איטום גמישה בתפרים של הקירות ע"י מערבל חשמלי, יצירת סף דלת כניסה לאמבטיה, יצירת רולקות בכל מפגש קיר רצפה וביצוע שכבת איטום צמנטי באזור קיר האמבטיה. 
 
 
 

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים בעל מקצוע הביתה

 
  • לא להתפשר על מקצועיות- גם אם ממש רוצים לחסוך. איטום חדרים רטובים בצורה מקצועית ותקינה יכול לחסוך לנו בסופו של דבר הרבה כסף. כעת בוודאי עולה בראשכם השאלה "כיצד? הרי הרבה כסף זאת הוצאה...". נכון, לטווח הקצר. בטווח הארוך, איטום תקין יכול למנוע עלויות של תיקונים חוזרים, עבודות שיפוצים חוזרות ועלויות התחזוקה לטווח הרחוק יהיו נמוכות משמעותית מאשר אם נשלם לאיש חובבן. הזמינו חברה מקצועית לבצע את עבודות האיטום בביתכם.
  • בצעו סקר שוק- סקר שוק אפקטיבי מבוצע עם לפחות 3 חברות שונות. כאשר זה נוגע לאיטום חדרי האמבטיה והשירותים בביתכם, כדאי לבצע סקר שוק שכזה על מנת לדעת מה ההצעה הכי משתלמת שנוכל לקבל. אפשר (וצריך) לרשום לא רק מחיר, אלא גם אחריות, שנות ניסיון ומספר שעות העבודה שיידרשו, על מנת להבטיח כי אנו מקבלים הצעה ראויה.
 

איטום חדרים רטובים- למקצוענים בלבד

 
האחים אילוז - איטום טכנולוגיות מתקדמות בע"מ ישמחו לתת לכם שירות מקצועי, אמין, מנוסה ואדיב, עם הצעת המחיר המשתלמת ביותר.