איטום גג בית משותף

 
איטום גגות היא פעולה שמתבצעת באופן די פשוט במישור הבירוקרטי ורוב הבעיות עולות כשבוחרים בחברה הלא נכונה ונתקלים בבעיות רבות בהמשך. לעתים דווקא המישור הבירוקרטי יכול להיות סבוך ולא ברור וזה הזמן לבחון את העניין לגבי איטום גג בבית משותף. איטום גגות עלול להיות משימה די מסובכת בעיקר כשחלק מהדיירים מתנגדים וזה הזמן להבין מה אומר החוק.
 

האחים אילוז לשירותכם: גם בבית משותף

 
 
אנו האחים אילוז פועלים כבר שנים רבות בתחום האיטום ואין חברה שיכולה לבצע את זה בצורה יותר טובה מאיתנו. אנ ומבצעים את כל סוגי האיטום וזה כולל איטום קירות בסנפלינג, איטום מאגרי מים, איטום גגות קלים, איטום גגות בטון שטוחים, איטום גגות עם מתקנים רבים בשיטת ההתזה וגם בבית המשותף נהיה שם כדי לסייע לכם וגם להסביר לכם איך הדבר צריך להתבצע. הרבה לקוחות שלנו פונים אלינו עם הבעיות הללו וזה בדיוק הזמן שנספר לכם מה גורלו של הגג המשותף, מי צריך לדאוג לו וכיצד זה צריך להתבצע.
 
 

איך מתבצע איטום גג משותף?

 
  • החלק הכי מסובך באיטום גג משותף הוא כמובן שאלת האחריות. מי אחראי לאטום את הגג, הרי בסופו של דבר הגג פוגע רק בדירות העליונות שנמצאות מתחתיו ולא בשאר הדיירים. האם הדיירים שגרים קומה העליונה צריכים לספוג את עלויות האיטום לבד? אנו באחים אילוז נבהיר לכם שזה משתנה לפי המצב, וכל מקרה לגופו.
  • אם מדובר על גג משותף לפי הטאבו, כמו ברוב הבניינים המשותפים רבי הקומות שנבנו בשנים האחרונות ונבנים בזה רגע, מדובר על אחריות משותפת בהתאם לנהלי הבתים המשותפים המוכרים. גם אם הגג נושק רק לדירות ספורות והגשם לא פוגע בשאר זו אחריות של וועד הבית לדאוג לאיטום ולגייס את הכסף. הדבר יהיה נכון לגל סוגי הגגות, גגות מעץ , גגות רעפים וגם גגות בטון.
  • חשוב לזכור שיש גגות בבתים משותפים אך הגגות עצמם אינם כאלו. יש בתים משותפים שלפי הטאבו שטח הגג שייך לדייר אחד או מספר דיירים שמתחלקים בו ולכן האחריות על איטום הגג היא האחריות הבלעדית של אותם דיירים.
 

מה המשך התהליך?

 
חשוב לזכור שלא רק התשלום הוא זה שמוטל על כל הדיירים אלא גם תהליך הבחירה. יש כאלו שיאמרו שצריך לבחור את הבחירה הזולה ביותר אך כולם יודעים שלא תמיד זה הרעיון הנכון. מי שמנסה לשלם בזול בטווח הקצר ישלם ביוקר בטווח הארוך וזה בדיוק מה שצריך להפנים כשבוחרים את חברת האיטום תשמור על איכות הבניין כולו. וועד הבית הוא זה שיתדיין בסוגיה ויחליט על החברה המתאימה.
 
האחים אילוז אוטמים גם גגות משותפים! צרו עימנו קשר ונחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית בהחלט!