איטום גג בטון

 
עבודות איטום גג בטון היא המשימה הכי נפוצה לקבלני האיטום ברחבי הארץ. גגות הבטון הם חלק ניכר מהגגות לבתי אב בישראל ולמעשה לכל מבנה עסקי ותעשייתי אחר. אמנם מדובר בגג חזק במיוחד אך חשוב לזכור שהבטון יכול להינזק מאוד מהמים והמראה שלו עלול לבלבל. אנו באחים אילוז איטום בטכנולוגיות מתקדמות בע"מ כאן לשירותכם לכל סוגי האיטום שתצטרכו וזה כולל את גגות הבטון שיכולים לספק לכם הגנה מלאה רק עם האיטום שלנו!
 

הבטון רק נראה חזק ויציב

 
 
אין ספק שהבטון הוא אחד החומרים ששינו את ההיסטוריה ולמעשה כתבו ובנו אותה מחדש. שילוב של מלט, מים ועוד מספר חומרים מביא בסופו של דבר לגג בטון חזק ויציב ולמעשה הבטון מרכיב גם מבנים שלמים ואפילו את המרחבים המוגנים שמגנים עלינו בזמן התקפת טילים, אך אם יש סכנה אחת שלא תפסח עליהם הם המים. המים יכולים לחדור אפילו סלעים ואם נראה לכם שזה תהליך של מיליוני שנים, אנו באחים אילוז לא מציעים לכם לבנות על זה כי רק איטום איכותי יגן עליכם באופן מושלם בימי החורף הגשומים בישראל.
 
 

מה יקרה ללא עבודות איטום גג בטון?

 
איטום גג הבטון שמגן עליכם ועל משפחתכם הוא לא עניין של רשות או מותרות, הוא עניין חובה כי בסופו של דבר העלויות שלכם יהיו הרבה יותר גבוהות אם תחליטו להתעלם ולחכות שסימני הרטיבות יופיעו. אם לא תאטמו את הגג, הגשם ימטיר עליו מים רבים ואפילו גשם אחד או שניים כבר יגרמו ללא מעט נזק. המים יצטברו על גג הבית שלכם והמרזבים לא יוכלו לסייע במידה הנחוצה לבדם, והרטיבות הזו תחלחל אל תוך הבטון, שכמובן אינו חסין לחלחול, ומשם הלחות כבר תיצור תנאים מעולים להתפתחות עובש, המבנה עצמו ייחלש, הצבע של התקרה יתקלף ועוד.
 

כיצד אוטמים גגות בטון בצורה מוצלחת?

 
  • איטום גגות בצורה מקצועית חייב להתחיל מהבנה של שיטת האיטום הטובה ביותר. שיטות האיטום רבות ולמעשה מעבר לשיטה הביטומנית הידועה לכולם, בה מלחימים יריעות ביטומניות על שטח הגג, ניתן לבחור גם בזיפות גגות שהיא שיטה לא רעה בכלל אם כי נחשבת לפחות עמידה ועוד מספר שיטות אחרות. שתי השיטות הראשונות הם הטובות ביותר אם כי לעתים פני הגג לא מאפשרים זאת, כמו למשל גג משופע או גג עמוס.
  • גם כשבוחרים באחת השיטות הנפוצות והטובות ביותר, יריעות ביטומניות או זיפות גגות, יש צורך לדעת איך לבצע את המשימה בצורה נכונה. אנו באחים אילוז בע"מ יודעים לבצע הכול בצורה הכי טובה שיש וזה כולל הכנה של שטח הגג וכמובן בדיקת תקינות לאחר מכן.
 

האיטום שיעניק לכם איכות חיים גבוהה

 
אנו באחים אילוז טכנולוגיות מתקדמות בע"מ דואגים שיהיה לכם טוב וזה מתבטא בכל הרבדים. איטום מקצועי ואיכותי שלא תראו כמותו באף חברה אחרת כאשר הכל גלוי ושקוף מולכם הלקוחות לכל אורך התהליך. כל סוגי האיטום לכל סוגי הגגות והקירות כולל שיטות מוכרות כמו זיפות גגות ואיטום ביריעות ביטומניות ועד איטום בסנפלינג ואיטום מאגרי מים. כשאתם בוחרים בנו אתם יודעים שאתם בידיים טובות, כי האיטום שלנו באחריות מלאה ועם הצוות הכי טוב שיש.