phone number
 
התקשרו עכשיו
072-3225057
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
4
8 חוות דעת
 
האחים אילוז - איטום טכנולוגיות מתקדמות בע"מ
 
 
 
 
 
 

איטום גגות שטוחים מבטון

האחים אילוז יאטמו כל גג

איטום גגות הוא תהליך לא פשוט שצריכים לעשות אותו מקצוענים. יכול להיות שרכשתם בית שנאטם כבר ולכן לא עברתם מעולם את התהליך ונראה לכם שגג שאין בו נזילות זה מובן מאליו, אך זה לא מובן מאליו עבור אילוז איטום טכנולוגיות בע"מ שאוטם גגות רבים בקפידה כדי שיהיו בטוחים עבור שהות בטוחה בחורף. איטום גגות הוא תהליך חשוב שכולם צריכים לבצע אחת לכמה שנים כדי להיות מוכנים לגשמים העזים והגנה מפני נזילות שיכולות לעשות נזק שיעלה עשרות אלפי שקלים לתקן.

מתי צריך לבצע איטום גגות שטוחים מבטון?

 
  • איטום גגות בטון או איטום גגות מעץ, כל גג לבסוף יצטרך לקבל אטימה הולמת. אי אפשר לשהות במבנה שלא נאטם כיוון שבתקופת החורף הגשמים יכולים לגרום להרס של התקרה והקירות ולהביא לנזילות. גג מבטון הוא הגג הנפוץ ביותר במדינת ישראל וניתן לראות כיצד הבנייה המודרנית מתרכזת בעיקר בגגות שטוחים שעליהם ניתן למקום צלחות לוויין, דודי שמן ואנטנות ביתר קלות. הבנייה שנעשית לגובה מצריכה מהגג העליון להיות אטום לחלוטין ואיטום גגות בטון מסוג זה היא משימה שהאחים אילוז מתמודדים איתה שנים רבות.

  • את איטום הגג צריך לבצע ברגע שמקימים בית חדש. אי אפשר להיכנס אליו בידיעה שהוא אינו אטום וגם בתקופת הקיץ נוכל לסבול מגג שאינו אטום בגלל נזילה בצינור מסוים שעובר בגג כמו למשל כחלק מדוד השמש שלנו. איטום גגות צריך להתבצע בקיץ כיוון שבתקופה היבשה קל יותר לאטום את הגג. גג רטוב צריך לעבור ייבוש כדי שהוא ייאטם מה שבחודשים ינואר ובפברואר יכולה להיות משימה מאוד מסובכת.

  • בחורף משפחות רבות נזכרות שהגג שלהם לא אטום כשכבר נגרם נזק ויש סימני נזילה והתקלפות על הקיר ולכן קשה יותר למצוא חברה פנויה שתגיע בתאריך שנוח לנו כדי לאטום את הגג. עדיף לא להיזכר ברגע האחרון ולאטום בקיץ וכמובן לא להתעלם מהעובדה שאתם חייבים לאטום את הגג.

אלו סוגי גגות ניתן לאטום?

ניתן לאטום את כל סוגי הגגות. ניתן לראות כיצד רוב הגגות בבנייה המערבית הם גגות שטוחים שקל מאוד לאטום ביחס לגגות אחרים כמו למשל בארצות אירופה ובארצות הברית כאשר הבנייה נעשית מעץ ושם יש כמה הגבלות אך בסופו של דבר ניתן לאטום כל גג. איטום גגות שטוחים מבטון ניתן לקבל על ידי כל השיטות כאשר גם זיפות גגות וגם חומרים אקריליים יהיו שימושיים ביותר, כמו גם השיטה הטובה ביותר, יריעות ביטומניות. גגות מעץ, מאלומיניום ואפילו מפלסטיק צריכים לעבור איטום אף תלוי בסוג הגג כיוון שגגות של מחסני גינה למשל בדרך כלל עוברים תהליך של איטום לפני שהם מגיעים ללקוח.

דוד שלישי לאיטום איכותי

אם אתם מחפשים בעל מקצוע איכותי לאיטום גגות מרחביים, איטום קירות ועוד איטומים רבים אנחנו באחים אילוז טכנולוגיות מתקדמות בע"מ כאן תמיד לשירותכם לכל מה שאתם צריכים. חברת האחים אילוז היא דור שלישי במתן שירותי איטום לכל הגגות האפשריים, שיפוץ שלהם וגם תחזוקת מבנים. החברה מורכבת מבנאים רבים ובעלי מקצוע שישמרו על הגג שלכם ועל כל מבנה הכי טוב ועמיד שיש. החברה מספקת שירותי איטום למגזר הפרטי והעסקי וכך ניתן למצוא קשת רחבה של לקוחות החל מלקוחות פרטיים ועד רשויות ממשלתיות, בתי מלון, מסעדות, מפעלים ועוד.

צרו עמנו קשר עוד היום לאיטום המושלם

אם אתם צריכים לאטום את הגג החדש שזה הרגע הקמתם כדי להיכנס לבית החלומות שלכם, או לאטום גג מלא בנזילות שצריך שיפוץ מחדש, אנחנו תמיד כאן לשירותכם לכל בעיה, שאלה והצעת מחיר. אתם מוזמנים התקשר אלינו בכל עת לטלפון 07-3225057 ונשמח לעזור לכם בכל מבוקשכם ולהצטרך למעגל לקוחות שלא מתאכזב כבר שנים ארוכות פעם אחר פעם.