איטום גגות קלים

 
אם אתם רוצים לאטום גגות קלים אתם צריכים עזרה מקצוענים. אנו באחים אילוז איטום טכנולוגיות מתקדמות בע"מ תמיד כאן לשירותכם כדי להראות לכם איך המקצוענים עושים את זה בצורה הכי נכונה ומקצועית שיש. איטום גג קל רק נשמעת כמו משימה פשוטה אך היא דורשת הרבה ניסיון והרבה ידע בתחום, וזה בדיוק מה שאנו מספקים לכם כמו למעגל עצום של לקוחות שכבר בחר בנו ונהנה מכול רגע.
 

מהם גגות קלים?

 
 
אנו רגילים לשבת בביתנו וליהנות מגג בטון חזק ויציב אך לא כל הגגות כאלו. גג קל הוא אינו גג שמיועד למגורים ולרוב מדובר בגגות פח, גגות אלומיניום, גגות אסבסט או גגות מעץ כמו למשל של מחסנים שונים. יש גם גגות אזכורית שהולכים וצוברים יותר ויותר תאוצה ואפשר להבין למה, מדובר בגגות יעילים ושימושיים במיוחד. גגות קלים יכולים לחסוך לא מעט במחיר אך בסופו של דבר יש צורך לאטום אותם בצורה הולמת כדי שבאמת ישמרו על כל מה שנמצא מתחתם. איטום גגות קלים היא משימה לצוות מקצועי ומנוסה ואנו האחים אילוז בע"מ נשמח לספר לכם על התהליך.
 
 

מה הבעיה באיטום גגות קלים?

 
יש הרבה שיטות איטום מוצלחות בעולם איטום הגגות אך הבעיה עם גגות קלים היא שאי אפשר להשתמש בחומרים חמים. רוב גגות הבטון בארץ נאטמים בעזרת יריעות ביטומניות איכותיות אך הבעיה היא שההלחמה עצמה לא יכולה להתבצע לגג בצורה שהיא מתבצעת לגגות בטון עמידים. גם זיפות גגות היא אחת השיטות הכי נפוצות שיש אך כמו שיטת היריעות הביטומניות, חשוב לזכור שהזפת מתחממת וכך היא נדבקת לשטח הגג ולאחר מכן היא מתקשה, מה שמהווה בעיה בגג אסבסט או גג עץ. אחרי שהבנו מה אי אפשר לעשות, תנו לנו להסביר לכם איך עושים את זה נכון!
 

אז איך אוטמים גגות קלים?

 
  • איטום גגות קלים חייב להתחיל בבירור כל הפרטים שרלוונטיים לקבלת ההחלטות. אם אתם חושבים שאנו מהחברות האיטום שיגיעו אליכם ויקבעו לכם מה לעשות, אתם טועים. אצלנו יש ערכים שעומדים לפני הכול ואלו הם ערכי המקצועיות והאמינות. אנו בודקים את שטח הגג ומבינים מה האפשרויות שעומדות לפנינו ולאחר מכן מספרים הכול ללקוח כדי לקבל החלטה משותפת בהתאם לכל היתרונות והחסרונות וכמובן תקציב.
  • יש מגוון רחב של שיטות והן חייבות להיות מותאמות בצורה מלאה לסוג הגג. יש גגות אסבסט, יש גגות עץ ויש גגות איזכורית ולא כל גג יכול להיאטם באותה צורה. ניתן להשתמש במגוון שיטות החל מפוליאוריטן שהוא חומר משחתי יעיל במיוחד, יריעות ביטומניות להדבקה, יריעות PVC וכולה.
 
 

תנו לנו לאטום לכם את הגגות!

 
אנו באחים אילוז טכנולוגיות מתקדמות בע"מ דואגים שיהיה לכם טוב וזה מתבטא בכל הרבדים. איטום מקצועי ואיכותי שלא תראו כמותו באף חברה אחרת כאשר הכל גלוי ושקוף מולכם הלקוחות לכל אורך התהליך. כל סוגי האיטום לכל סוגי הגגות והקירות כולל שיטות מוכרות כמו זיפות גגות ואיטום ביריעות ביטומניות ועד איטום בסנפלינג ואיטום מאגרי מים. כשאתם בוחרים בנו אתם יודעים שאתם בידיים טובות, כי האיטום שלנו באחריות מלאה ועם הצוות הכי טוב שיש.