איטום גגות עץ

 
איטום גגות לחורף שקט
איטום גגות הוא אחד התהליכים החשובים ביותר כדי לשמור על איכות חיים גבוהה. גם אם נראה לכם שאיטום הגגות הוא תהליך לא חשוב שאתם תוכלו להסתדר בלעדיו כי הגג שלכם מספיק חזק ואטום אתם יכולים לגלות שעשיתם טעות מרה וכבר בגשם הראשון אתם תראו סימני נזילה ואולי אפילו מים יגיעו עד לסלון או לחדר השינה שלכם. איטום גגות מתבצע במגוון רחב של שיטות כאשר אפשר לזפת את הגג, להניח בה יריעות ביטומניות או למרוח חומרים אקריליים. מגוון השיטות רחב אך באיטום גגות מעץ הבעיה מסתבכת יותר.
 

הבעייתיות שבאיטום גגות עץ

 
 
איטום גגות עץ
 
 
 
איטום גגות מעץ הוא מעט בעייתי יותר כיוון שיש שיטות שאי אפשר לבצע. זיפות הגג לא אפשרית בגגות מעץ כיוון שהזיפות יהרוס את כל השכבה העליונה ולא יהיה ניתן להסיר אותה. גם חומרים אקריליים יכולים להיות בעייתיים מאוד ואף יריעות ביטומניות יכולות להיות בעיה. יריעות ביטומניות נחשבות לפתרון הטוב ביותר לאיטום מוצלח והן נהנות מטכנולוגיה עילאית של חומרים מתקדמים והנחת יריעות היא פתרון לטווח הארוך. היריעות עמידות ביותר אך החיסרון שלהן שהן יחסית יקרות וצריך להדביק אותן מה שבגג מעץ יכול להיות בעייתי מאוד.
 
 
 
 

כיצד מבצעים איטום גגות עץ?

 
  • כדי לבצע איטום גגות עץ ניתן להשתמש ביריעות ביטומניות אך תחילה יש להניח שכבת יסוד. ברגע שלא מניחים שכבת יסוד צריך להדביק את היריעה לשטח העץ על ידי שימוש באש או בחומרי הדבקה חזקים מה שיכול להרוס את הגג. בדרך כלל מניחים שכבת מסוג אלסטוטייט ועליה ניתן להניח את היריעות בלי בעיה וקיבלתם גג אטום לכל מזג אוויר, בידוד תרמי וכמובן אטימות מוחלטת מפני מים.
  • לא תמיד משתמשים בשכבת אלסטוטייט ופעמים רבות אפשר להדביק יריעות אלומיניום ישירות על לוחות העת. סופרטייט אלומיניום הוא סוג יריעות אחד שאפשר להדביק וכך מתקבל איטום מושלם לגגות מעץ.
 

איטום איכותי מצריך בדיקה מקדימה

 
לפני שבעל המקצוע עוזב אתכם ואתם שוכחים ממנו עד הפעם הבאה שתצטרכו איטום חשוב מאוד לבדוק שהמלאכה בוצעה בקפידה. אחרי שאוטמים גג יש צורך לבצע הצפה מבוקרת שלו כדי לראות שבאמת האיטום התבצע בכל מקומות כיוון שמספיק אזור אחר כדי שהנזילה תמרר לנו את החיים.
 

איטום גגות מקצועי רק אצל האחים אילוז

 
 
איטום גגות הוא לא עסק לחובבנים. רק שנים רבות של ניסיון וקהל לקוחות עשיר ונאמן יכול להעיד על חברה טובה ומצלחת כמו האחים אילוז איטום וטכנולוגיות מתקדמות בע"מ. אם אתם רוצים חורף שקט וגג אטום נקי מנזילות, חשוב שתעשו את הבחירה הנכונה. אנחנו נבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר וניתן לכם ראש שקט לזמן רב בעבודה מהירה, יעילה ויסודית. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום לבירורים, לשאלות נפוצות ולהצעות מחיר. נשמח לעמוד לרשותכם כל רגע ואם חשבתם על איטום גגות, שיפוץ או שימור של מבנים- אנחנו המקום בשבילכם.