איטום גגות מרחביים

 
אין גג שאי אפשר לאטום

איטום גגות היא פעולה לא פשוטה והיא אולי נראית לכם פשוטה רק כי מישהו מוסמך ומקצועי מבצע אותה. אנחנו באחים אילוז טכנולוגיות מתקדמות בע"מ תמיד כאן לשירותכם לאיטום כל גג שיקרה בדרכנו. איטום גגות מבטון, גגות רעפים, גגות מעץ, איטום גגות מרחביים ועוד גגות רבים לא ימנעו מאיתנו לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר לא משנה עד כמה היא מסובכת וארוכה. גג עמיד למים הוא לא מותרות, הוא הכרח לאוח חיים בריא, גג בריא וכמובן איכות חיים.

 
 
לכולנו יש גגות יחסית קטנים למקומות ציבוריים. אם גג רגיל ושטוח הוא בדרך כלל בגודל של הבית, בין שישים ועד 200 מטר רבוע באופן ממוצע בין בית קטן לבית גדול, איטום גגות מרחביים הוא כבר סיפור אחר לגמרי. גג מרחבי הוא גג של תחנת רכבת, של מרכזית אוטובוסים, גג עצום שצריך הרבה כוח אדם וידע בשבילו. איטום גג כזה יכול להיות בעייתי מאוד אם יש חברה שאין לה את הכלים לאטום אותו נכון. אנחנו באחים אילוז בע"מ אוטמים גגות מרחביים כבר שנים רבות ובמאגר הלקוחות שלנו ניתן למצוא מפעלים, רשויות ממשלתיות, קניונים וכולה. כדי לא להיתקל בנזילה חמורה שתהרוס את הגג חשוב לקורא לחברה מקצועית וראויה.
 
 

איטום גגות מרחביים: כיצד זה מתבצע?

 
  • איטום גג מרחבי מתבצע בדיוק כמו איטום של גג רגיל באותן השיטות. גגות גדולים מאוד ניתן לאטום באמצעות זפת חמה או באמצעות יריעות בטומניות. יריעות בטומניות הן שיטה מעולה וטובה והיא יקרה יותר אך גם עמידה יותר לאורך זמן. הכל תלוי ברצון הלקוח ובגודל הגג כאשר יריעות ביטומניות יכולות להיות הרבה יותר יקרות ובחלק מהפעמים זיפות גגות יספיק. את היריעות יש להלחים בצורה חזקה ומיומנת אל שטח הגג וכך האיטום שמתקבל הוא הטוב ביותר.
  • איטום על ידי זיפות הגג היא פתרון שיכול להיות מספק ברוב המקרים. הזפת היא חומר אטום מאוד שהמים לא יכולים לחלחל דרכו וכך למעשה הגג שלכם נשאר מוגן מפני מפגעי רטיבות. את הזפת יש למרוח בצורה אחידה ומיומנת על כל שטח הגג כאשר עם מכונה מתאימה ותפעול מקצועי המשימה לא תהיה ארוכה כמו שנדמה.
 

דור שלישי לאיטום איכותי

 
אם אתם מחפשים בעל מקצוע איכותי לאיטום גגות מרחביים, איטום קירות ועוד איטומים רבים אנחנו באחים אילוז טכנולוגיות מתקדמות בע"מ כאן תמיד לשירותכם לכל מה שאתם צריכים. חברת האחים אילוז היא דור שלישי במתן שירותי איטום לכל הגגות האפשריים, שיפוץ שלהם וגם תחזוקת מבנים. החברה מורכבת מבנאים רבים ובעלי מקצוע שישמרו על הגג שלכם ועל כל מבנה הכי טוב ועמיד שיש. החברה מספקת שירותי איטום למגזר הפרטי והעסקי וכך ניתן למצוא קשת רחבה של לקוחות החל מלקוחות פרטיים ועד רשויות ממשלתיות, בתי מלון, מסעדות, מפעלים ועוד.

 

צרו עמנו קשר עוד היום לאיטום המושלם

 
 
אם אתם צריכים לאטום את הגג החדש שזה הרגע הקמתם כדי להיכנס לבית החלומות שלכם, או לאטום גג מלא בנזילות שצריך שיפוץ מחדש, אנחנו תמיד כאן לשירותכם לכל בעיה, שאלה והצעת מחיר. אתם מוזמנים התקשר אלינו בכל עת לטלפון 07-3225057 ונשמח לעזור לכם בכל מבוקשכם ולהצטרך למעגל לקוחות שלא מתאכזב כבר שנים ארוכות פעם אחר פעם.