איטום גגות למוסדות

 
איטום גגות היא אחת הפעולות החשובות ביותר שצריכות להתבצע ואנשים רבים מבינים זאת ומחפשים חברת איטום מוצלחת ומוכרת שיכולה לבצע את המשימה עבורם. אם הגעתם לכאן, אתם יכולים להיות בטוחים שכבר מצאתם את החברה הטובה ביותר עבורכם, כי אנו באחים אילוז איטום בטכנולוגיות מתקדמות בע"מ כבר שנים רבות מבצעים את כל סוגי האיטום לכל סוגי הלקוחות, וגם אתם יכולים להצטרף למעגל ההצלחה שרק הולך וגדל עם השנים!
 

אלו איטומים אנו מבצעים?

 
 
כשאתם בוחרים באחים אילוז בע"מ, אתם יכולים להיות בטוחים שבסופו של דבר תקבלו שקט נפשי לשנים רבות של שהות איכותית בבית, בעסק או בכל מקום אחר. אנו מציעים את כל סוגי האיטומים לכל סוגי הגגות ולכל המגזרים וזה כולל איטום גג למוסדות, איטום גגות פרטיים, איטום גגות לעסקים, איטום מאגרי מים, איטום קירות חיצוניים ופנימיים ועוד. כל שיטת איטום נבחרת בקפידה אחרי לבטים רבים עם מיטב האוטמים שלנו שבודקים היטב את פני השטח ומבינים מה הן האפשרויות שעומדות בפני הלקוח. לאחר מכן העבודה מתבצעת על הצד הכי מקצועי ויסודי שיש.
 
 

איך אוטמים גג למוסדות?

 
איטום גג למוסדות הוא אחד מהדברים החשובים ביותר שיש. חשוב לזכור שמוסד הוא מקום גדול מאוד ואפילו כשל איטום באזור אחד קטן יכול להיות בעייתי ולגרום לנזק גדול. כדי שהמוסד יהיה איכותי ביותר ויספק לכל השוהים בו מקום יבש ומבודד היטב גם מבחינה תרמית, יש צורך באיטום יסודי דבר שמחייב עבודה מדויקת ביותר בכל סנטימטר בו. האיטום יכול להתבצע בשיטות רבות כאשר יש מספר פרמטרים שקובעים את הבחירה, כאשר השיטות יכולות להיות יריעות ביטומניות, זיפות גגות, פוליאוריטן או חומרים משחתיים אחרים וכמובן יריעות שונות שאינן ביטומניות.
 

מה משפיע על איטום גג למוסדות?

 
  • איטום גגות של מוסדות מושפע מהרבה פרמטרים אך חשוב תחילה לזכור את אלו שאין לנו שליטה עליהם וזה סוג הגג. אנו באחים אילוז נעמוד בכל בעיה שניתקל בה אך חשוב לזכור שבסופו של דבר אם הגג אינו מבטון, אי אפשר להשתמש ביריעות ביטומניות שמולחמות לפני הגג ואי אפשר לזפת אותו בזפת חמה כיוון שאלו יגרמו נזק רב לשטח הגג כולו. במצבים כאלו יש צורך לאטום את כל הגג בשיטות אלטרנטיביות אחרות.
  • שיטות לאיטום גג גדול חייבות להתחשב בתקציב. התקציב יכול להיות משמעותי בגגות ענקיים וחשוב לזכור שזיפות גגות היא שיטה זולה יותר.
  • אם מדובר בגג בטון זה עדיין לא אומר שניתן להלחים יריעות או לזפת אותו כי אם הוא משופע זו בעיה. במצבים כאלו חייבים להשתמש באיטום אחר כאשר גם איטום בהתזה יכול להיות איכותי ביותר.
 

אנחנו אוטמים, אתם נהנים!

 
 
אנו באחים אילוז טכנולוגיות מתקדמות בע"מ דואגים שיהיה לכם טוב וזה מתבטא בכל הרבדים. איטום מקצועי ואיכותי שלא תראו כמותו באף חברה אחרת כאשר הכל גלוי ושקוף מולכם הלקוחות לכל אורך התהליך. כל סוגי האיטום לכל סוגי הגגות והקירות כולל שיטות מוכרות כמו זיפות גגות ואיטום ביריעות ביטומניות ועד איטום בסנפלינג ואיטום מאגרי מים. כשאתם בוחרים בנו אתם יודעים שאתם בידיים טובות, כי האיטום שלנו באחריות מלאה ועם הצוות הכי טוב שיש.