phone number
 
התקשרו עכשיו
072-3225057
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
4
8 חוות דעת
 
האחים אילוז - איטום טכנולוגיות מתקדמות בע"מ
 
 
 
 
 
 

איטום גגות חדשני

אם נראה לכם שאתם מכירים את עולם האיטום, יש לנו מה לחדש לכם. יכול להיות שאיטום גגות הוא תהליך שעברתם מקרוב ואתם זוכרים היטב איך קבלני האיטום הגיעו גג ביתכם ודאגו להכול כולל הסברים מפורטים וכמובן בדיקת תקינות שחשובה יותר מהכול, אך לנו באחים אילוז איטום בטכנולוגיות מתקדמות יש הרבה מה לספר לכם!

עולם האיטום לא נשאר מאחור

 
יש תחומים מפורסמים יותר כמו למשל ההיי טק שהולך ונהיה יותר משוכלל בכל שנה בפער גדול יותר בגרף שיפור משמעותי, עולם החקלאות שזוכה גם הוא לשיפורים רבים שמציבים את החקלאות הישראלית בטופ שבטופ, וכמובן עולם הרכב שלא משנה עד כמה השיפורים בו מדהימים, העתיד הולך להיות מפתיע עוד יותר. גם עולם האיטום לא נשאר מאחור כי חומרים איכותיים ושיטות חדשניות גורמות לחיים של כולנו להיותה רבה יותר בטוחים והפעולה נעשית בצורה הרבה יותר פשוטה והרבה יותר עמידה.

איטומים חדשניים לנוחות ומקצועיות מרביות

  • איטום גגות חדשני מחכה לכם ביום שתחליטו שאתם צריכים איטום חדש ולמעשה תנופת הבנייה בישראל הולכת לקבל את שיטות האיטום הכי טובות שיש. איטום גגות בשיטת היריעות ביטומניות נחשב למילה האחרונה בתחום איטום גגות בטון ולמעשה הוא שומר על אנשים רבים בחורפים הכי קשים שיש כך שהם לא סובלים מרטיבות ואפילו לא מטיפה אחת קטנה. עד לשיטה הזו הייתה נפוצה שיטת זיפות הגגות והיריעות הביטומניות פשוטות יותר להתקנה, עמידות יותר לטווח ארוך וגם אסתטיות יותר.
  • איטום גגות חדשני כולל גם איטום גגות קלים שעד היום היו צריכים לסבול חומרי איטום משחתיים בלבד אך לא עוד. כדי לאטום גג בצורה הרבה יותר טובה בימינו ניתן להשתמש באיטום יריעות PVC מתקדמות שיכולות להתאים בצורה הכי טובה לכל גג כולל גגות עץ, גגות אלומיניום וגגות אסבסט.
  • עוד שיטה נהדרת לאיטום גגות היא שיטת היריעות הביטומניות שמיועדות להדבקה. אם אי אפשר להלחים אותן זה לא אומר שאי אפשר ליהנות מהאיכות שלהן. יריעות ביטומניות להדבקה יכולות להיות בכל מקום וזה כול לאת כל סוגי הגגות ואפילו גגות קלים למדי כמו גגות איזכורית, כאשר אין צורך בהלחמה כי יש להם שכבת דבק ייחודית שמאפשרת אף התקנה עצמית תוך זמן קצר ובלי מאמץ או ידע מיוחדים.
  • איטום גגות מרוצפים מאז ומתמיד היה בעייתי וכולנו מכירים את הפירוק המייגע של המרצפות שלא השאיר לנו סיכוי אחר ויצר הרבה בלגן בבית. הפוליאוריטן כיום הוא החומר הכי טוב לאיטום גגות מרוצפים ואין צורך לפרק שום מרצפה ובטח לא למרוח רובע מכוער.

האחים אילוז מביאים את החדשנות אל ביתכם!

  • איטום הגג היא פעולה שמתבצעת עוד בהקמת הבניין ויש לה מגוון רחב של שיטות. שיטת זיפות הגגות היא השיטה הנפוצה ביותר של המאה האחרונה והיא אחת השיטות הנפוצות גם כיום. בשיטה זו נמרחת זפת על שטח הגג בצורה כזו שהמים לא יצליחו להיאגר וגם לא לחלחל דרך רצפת הגג עד לתקרת ביתכם. זו שיטה מעולה והיא עדיין שימושית בגלל המחיר הזול שלה, אך כיון היריעות הביטומניות הפכו להיות השיטה מספר אחת בעיקר בגלל אי הצורך בהלבנת הגג, היא עמידה יותר ופשוטה יותר.
  • המרזב הוא שחקן משמעותי בפעולת האיטום ולעתים המרזבים עצמם יכולים להיות תקולים. נזילה במרזב יכולה להיות בעייתית מאוד כאשר הקיר שעליו מותקן המרזב יכול לספוג רטיבות לא פשוטה במהלך חייו, בכל פעם באותה נקודה. עם זאת, הצרה הכי גדולה היא דווקא של חסימת המרזב, דבר שלמרבה האירוניה, יכול להיווצר דווקא מאיטום הגג.