איטום גגות במודיעין

 
 
מדוע איטום גגות הוא תהליך חשוב?

איטום גגות הוא תהליך בו הגג שלכם הופך להיות אטום לחלוטין. הגג הולך להיות אטום מפני הגשמים הרבים שמגיעים בתקופת החורף וכדי שהגג שלכם לא יהיה מלא בנזילות ביכולות לחלחל עד לסלון או לחד השינה שלכם אך בנוסף הוא ייצור בידוד ראוי מהסביבה החיצונית כך שהבית שלכם לא יהפוך לאנטרקטיקה בתקופת החורף. הבידוד והאטימות חשובים מאוד כדי שכל אחד יוכל להרגיש בטוח בבית שלו ולכן איטום גגות במודיעין, בבאר שבע ובכל עיר אחרת בארץ מצפון ועד דרום הוא תהליך נפוץ כל כך. לפני שנכנסים לתהליך של איטום גג ביתכם חשוב מאוד להכיר את התהליך, את העלויות שבו והשיטות השונות.

 
 

מה חשוב לדעת על איטום גגות ואיך עושים את זה נכון?

 
  • לאיטום גגות יש שיטות רבות. אפשר לאטום את הגג בעזרת זפת, אפשר למרוח חומרים אקריליים ואפשר גם להניח רצועות ביטומניות. איטום גגות במודיעין והסביבה בעזרת יריעות ביטומניות נחשב לאיטום הטוב ביותר והעמיד ביותר לאורך הזמן הארוך ביותר. ככל הנראה שנים ארוכות תוכלו ליהנות מגג אטום וחזק אך שיטה זו היא גם היקרה ביותר. שאר השיטות כמו זיפות או שימוש בחומרים אקריליים לא מתאימים לכל הגגות והם נפוצים למדי.
  • איטום גגות במודיעין, במעלה אדומים, בירושלים ובכל מקום בארץ מומלץ לבצע בחודשי הקיץ. בתקופת החורף אנשים רבים נזכרים לאטום את הגגות שלהם מה שהופך את לוח הזמנים של החברות לצפוף מאוד וחובה לאטם גג יבש ונקי מה שיכול להיות בעייתי מאוד בעונות הגשומות.
 

איטום גגות מקצועי רק אצל האחים אילוז

 
 
איטום גגות הוא לא עסק לחובבנים. רק שנים רבות של ניסיון וקהל לקוחות עשיר ונאמן יכול להעיד על חברה טובה ומצלחת כמו האחים אילוז איטום וטכנולוגיות מתקדמות בע"מ. אם אתם רוצים חורף שקט וגג אטום נקי מנזילות, חשוב שתעשו את הבחירה הנכונה. אנחנו נבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר וניתן לכם ראש שקט לזמן רב בעבודה מהירה, יעילה ויסודית. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום לבירורים, לשאלות נפוצות ולהצעות מחיר. נשמח לעמוד לרשותכם כל רגע ואם חשבתם על איטום גגות, שיפוץ או שימור של מבנים- אנחנו המקום בשבילכם.