איטום גגות בזפת

 
זיפות גגות היא פעולה שכולנו מכירים באופן כללי אך לא מבינים בדיוק את כל הפרטים הכי קטנים. החיים הם לא טריוויה, ופרטים כלליים לא יעזרו לכם כשהגשם יגיע בחודשי החורף ולא ירחם, לא עליכם ולא על הגג שלכם. איטום גגות בזפת היא פעולה נפוצה ושגרתית אך יש הרבה פרטים שיכולים להתפספס, בשגגה או במכוון, וזו הסיבה מדוע בוחרים רק באחים אילוז לביצוע המשימה.

 

תנו לזפת לעלות

 
 
 
  • כשחבית הזפת עושה את דרכה אל גג ביתכם אתם יכולים להתחיל להיות רגועים. אתם יכולים להיות רגועים כפליים כשזה המקצוען שלנו באחים אילוז בע"מ מגדולי קבלני האיטום, הוא זה שמעלה את חבית הזפת הגדולה ולמעשה מתחיל באחת המשימות החשובות ביותר שהגג שלכם יכול לקבל. איטום גגות בזפת היא הפעולה שתגרום למים להתנקז מהגג שלכם בלי לסכן את הגג בשום צורה, אפילו לא עד הטיפה האחרונה. הזפת היא חומר קשה במיוחד והודות לשינויים הכימיים שהוא עובר בהתחממות ובהתקררות, ניתן למרוח אותה די בקלות על פני משטחים גדולים והעמידות איתנה.
 
 
 
איטום גגות בזפת
 
 
 
 
 

עבודה מקצועית היא תנאי הכרחי לאיטום מוצלח

 
  • איטום גגות בזפת היא פעולה מסובכת שרק נראית קלה כשאנחנו מבצעים אותה. יש צורך לחמם את הזפת במידה המספקת כדי שהיא תהיה נוזלית וכמובן לעבוד עם זפת איכותית שלא מהולה בשום חומר אחר. יש הרבה דרכים לדעת כיצד הזפת איכותית או לא, כאשר הדרך הפשוטה ביותר היא דחיפת מקל מסוים לזפת ובדיקה האם היא נוזלית, עוד לפני שחיממו אותה. הזפת אמורה להיות קשה ורק אחרי שמחממים אותה היא צריכה להיות יותר צמיגית. אם היא נוזלית עוד לפני שחיממו אותה, מישהו פה מנסה לחסוך על חשבונכם.

  • עבודת זיפות גגות מקצועית חייבת להתחיל בהכנה של פני השטח. כשאנחנו ניכנס לפעולה על שטח הגג שלכם אתם כבר תבינו על מה אנחנו מדברים. חישוב המידות של הגג באופן מדויק כדי לחשב כמה זפת תצטרך להיות משומשת כדי שהגג שלכם יקבל את האיטום שמגיע לו בשכבה אחידה ועבה דיו כדי שהמים לא יחלחלו.

  • כמו כן, יש לנקות את שטח הגג בצורה יסודית כדי שהאבק שנמצא עליו לא יגרום לבעיות איטום בהמשך. בנוסף, יש לדאוג שהזפת לא תיכנס למרזבים ולתעלות הניקוז דבר שיכול להיות גורלי כשירדו גשמים ולא יהיה למים לאן להתנקז. עוד אחד מהדברים החשובים שצריך לוודא הוא בדיקה של המתקנים שיש על הגג. דוד שמש, צלחת לוויין וכמובן בליטות טבעיות שיכולות להיות בעייתיות, כל אלו ייבדקו בקפידה לפני שאנו מתחילים במשימה.
 

זפת איכותית תלויה לפי מינון הדרוש

 
גם אם הזפת שקבלן האיטום מביא עמו כדי לאטום את הגג שלכם כמו שצריך, יש צורך למרוח מספיק זפת כדי להגן על הגג גם מפני הצפות רציניות. למטר רבוע רצוי להשתמש בשניים וחצי קילוגרם של זפת וחשוב מאוד לוודא היטב האם זה מה שאתם מקבלים הודות למחיר. אל תהיו שאננים, בחרו רק במקצוענים, כי אנחנו באחים אילוז בע"מ יודעים שהעבודה שאנו מספקים היא ממש לא ברירת המחדל בעולם האיטום.
 
 

הסברים בכל שלבי התהליך

 
 
כשאתם בוחרים בנו אתם תבינו באופן הרבה יותר רחב על שיטת איטום גגות בזפת ולמעשה תהיו חלק מכל המהלך. נסביר לכם מה היתרונות ומה החסרונות של זיפות הגג, נסביר לכם מה צריך לבצע כדי להשלים את המשימה, כמו למשל בדיקות תקינות אחרי מספר ימים, שהזפת מתייבשת וסיוד מתאים ועוד.