איטום גגות איזכורית

 
יש הרבה סוגים של גגות וחלק מהם יכול להיות שפגשתם אך מעולם לא ידעתם איך קוראים להם באמת. יש סיכוי טוב שגג איזכורית הוא אחד הם וזה בדיוק הזמן להבין מהו וכיצד אוטמים אותו נכון. בכל מקרה חשוב שצוות מקצועי יהיה מעורב בתהליך כדי להיות בטוחים שהמשימה בוצעה בצורה הכי טובה שיש. איטום גג איזכורית היא משימה לאחים אילוז כי רק כך אתם יכולים להיות בטוחים!
 

מהו גג איזכורית?

 
 
איטום גג איזכורית היא פעולה חשובה מאוד שחשוב מאוד לבצע אותה באופן יסודי אך תחילה חשוב להבין מה היתרונות של הגג וכיצד חוסר איטום יכול לפגוע בו. גג איזכורית הוא למעשה גג קל שנפוץ בעיקר בחניות, בסככות, מעל פרגולות, בתעשייה ובחקלאות. הגג עשוי מקפלים קבועים שלמעשה נותנים לו יכולה העמסה לא רעה בכלל בעבור המשקל הקל מאוד שלו, וכך אפשר להיות בטוחים שהוא ימלא את עבודתו בהגנה על מה שמתחתיו בצורה מלאה ולאורך זמן. עם זאת, הגג אינו אטום ולמעשה טיפול הגשם יכולות לחדור דרך החיבורים שלו ודרך חתכים ולסכן את התכולה שמתחת.
 
 

חוסר באיטום: ליקוי משמעותי ביותר

 
אנו באחים אילוז איטום בטכנולוגיות מתקדמות בע"מ נספק לכם את כל התשובות לגבי איטום גג האיזכורית שלכם ומה שמבדיל אותנו מחברות אחרות היא ההבנה של צרכי הלקוח וחשיבות מלאכת האיטום. גג איזכורית אמנם נחשב לגג קל אך הוא לא שומר על סחורה פשוטה ולעתים יש מתחתיו מוצרים חשובים מאוד כמו טרקטורים יקרים, תבואה שנקטפה אחרי מאמץ רב, סחורות שמסודרות במחסן בדרך להפצה והרבה פריטים שיכולים להיות רגישים מאוד למים. איטום איכותי הוא עניין חובה שאסור להתפשר עליו.
 

כיצד אוטמים גג איזכורית?

 
  • איטום גג איזכורית לא יכול להתבצע בשיטות איטום שמתאימות לגגות בטון ולמעשה יש צורך להתאים את האיטום לפני השטח עצמם. אמנם גג האיזכורית דומה ברוב המקרים אך לכל לקוח יש שיקולים אחרים בין אם מדובר על שיקולים אסתטיים ובין אם מדובר על שיקולי תקציב.
  • איטום הגג יכול להתבצע בצורה מושלמת על ידי פוליאוריטן. הפוליאוריטן שייך למשפחת החומרים הפוליאוריטניים ויש כאלו שגם עמידים לטווח ארוך וחסינים מפני קרינת השמש. חומרים אלו מהווים את אחת השיטות הנפוצות והטובות ביותר לאיטום גגות קלים בכלל ואיטום גגות איזכורית בפרט וחייבים לשקול אותם בהתאם.
  • עוד שיטה מעולה לאיטום גג איזכורית היא בעזרת יריעות. יש יריעות PVC חדשניות במיוחד שיכולות להגן על הגג באופן מושלם ולאורך זמן. גם יריעות ביטומניות להדבקה יכולות להיות פתרון איכותי ולנו באחים אילוז יש את כל הפתרונות עבורכם.
 

זה הזמן לבחור נכון, לבחור האחים אילוז!

 
 
אנו באחים אילוז טכנולוגיות מתקדמות בע"מ דואגים שיהיה לכם טוב וזה מתבטא בכל הרבדים. איטום מקצועי ואיכותי שלא תראו כמותו באף חברה אחרת כאשר הכל גלוי ושקוף מולכם הלקוחות לכל אורך התהליך. כל סוגי האיטום לכל סוגי הגגות והקירות כולל שיטות מוכרות כמו זיפות גגות ואיטום ביריעות ביטומניות ועד איטום בסנפלינג ואיטום מאגרי מים. כשאתם בוחרים בנו אתם יודעים שאתם בידיים טובות, כי האיטום שלנו באחריות מלאה ועם הצוות הכי טוב שיש.